فرمانداری سمیرم
خانه
1397/07/12 جلسه شورای اداری شهرستان سمیرم با حضور فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی دکتر سلیمی نماینده محترم مردم سمیرم در مجلس و به ریاست دکتر جعفرزاده فرماندار برگزار گردید
جلسه شورای اداری شهرستان سمیرم با حضور فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی دکتر سلیمی نماینده محترم مردم سمیرم در مجلس و به ریاست دکتر جعفرزاده فرماندار برگزار گردید جلسه شورای اداری شهرستان سمیرم با حضور فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی دکتر سلیمی نماینده محترم مردم سمیرم در مجلس و به ریاست دکتر جعفرزاده فرماندار برگزار گردید
پرویز فتاح روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری سمیرم افزود: به تجربه ثابت شده که همواره از تفرقه ضربه خورده ایم بنابراین امروز جا دارد همه همدلانه و برای کمک به مردم، به دولت مستقر کمک کنیم تا از این شرایط عبور کند.
وی با تاکید بر این که امروز زمان تسویه حساب سیاسی و حزبی نیست، افزود: همه ما اشتباهاتی داریم، اما باید بدانیم تا زمانی که مسیرمان ولایی و قرآنی است و پشت سر رهبری حرکت می‌کنیم نباید نگران باشیم چرا که آینده اسلام و انقلابمان روشن و عزتمندانه است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: سقف تقاضای نیازمندان منطقه سمیرم برای دریافت جهیزیه نیز با این دستور برداشته شد.

وی متوسط دریافتی ایتام سمیرم را یک میلیون و 900، 190 هزار ریال اعلام کرد و افزود: متوسط کمک‌های ماهانه دریافتی دیگر استان‌ها 2 میلیون و 200 هزار ریال است که نشان می‌دهد منطقه سمیرم باید به آن عدد برسد و در این راه تلاش کند.

پرویز فتاح در سفر به سمیرم علاوه بر دیدار با کارکنان مدیریت کمیته امداد این شهرستان، با شماری از مددجویان دیدار و گفتگو کرد.

9.3 دهم درصد جمعیت 100 هزار نفری سمیرم به تعداد هشت هزار نفر در قالب سه هزار و 534 خانوار زیر پوشش کمیته امداد هستند.

دکتر سلیمی نماینده شهرستان سمیرم در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی ضمن خیر مقدم به رییس کمیته امداد با تبیین وضع موجود در شهرستان و برشمردن  وضعیت مالی مردم و فقر موجود در بین مردم شهرستان با توجه به خشکسالی های اخیر خواستار نگاه ویژه کمیته امداد به شهرستان سمیرم گردید.
دکتر جعفرزاده فرماندار نیز با بیان اینکه متاسفانه مراجعات روز افزونی از طرف مردم برای تحت پوشش کمیته قرار گرفتن داریم خواستار کمک و یاری کمیته امداد امام خمینی برای توسعه صنایع در شهرستان و ایجاد درآمد پایدار برای مردم گردیدند . 
283
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.
Powered by DorsaPortal