فرمانداری سمیرم
خانه
1397/06/18 شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور دکتر سلیمی نماینده محترم شهرستان و به ریاست دکتر جعفرزاده فرماندار برگزار گردید .
شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور دکتر سلیمی نماینده محترم شهرستان و به ریاست دکتر جعفرزاده فرماندار برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با هدف هماهنگی برای بازگشایی مدارس برگزار گردید و راهکارها و تمهیدات لازم جهت هرچه بهترآغاز شدن سال در نظرگرفته و برنامه ریزی های لازم و هماهنگی با دستگاه های مختلف صورت گرفت .
دکتر جعفرزاده در این جلسه بیان کردند : روزهای آغازین مدرسه از جهات مختلف دارای اهمیت است. ایجاد نگرش های مثبت و پویا در دانش آموزان، تقویت انگیزه تلاش و تحصیل، کاهش دغدغه، اضطراب و تردید و زدودن هرگونه آثار بدبینی نسبت به درس و مدرسه و کلاس و معلم، و سرانجام آشنایی با شخصیت و دیدگاه های دانش آموزان می تواند در روزهای اول مدرسه صورت پذیرد. و تمام دستگاه های اجرایی باید به این مهم اهتمام ورزند .
ایشان در بخش دیگری از سخنانشان گفتند : سرمایه گذاری در جهت ارتقای سطح کمّی و کیفی آموزش، هرچند بازده فوری ندارد، امّا قدم اول برای تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جامعه است. بنابراین یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن پرداخته شود ایجاد محیط آموزشی مناسب در مدارس است. 
84
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.
Powered by DorsaPortal