فرمانداری سمیرم
خانه
1397/05/17 پیام دکتر جعفرزاده به مناسبت روز خبرنگار
پیام دکتر جعفرزاده به مناسبت روز خبرنگار

هفدهم مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز تبریک عرض نموده جهد و تلاش شما عزیزان را در روشن نگاه داشتن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم. بدون شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم جز با حق‌جویی، راستی و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند خبرنگارنگاران پرچمداران آگاهی وشفافیت هستند وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند .

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه از تمام وجود خود گذر کردند.خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند .

روز خبرنگار تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند. این روز بر تمام تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی ، و امانت داران حقیقت مبارک و شادباش .

74
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.
Powered by DorsaPortal