فرمانداری سمیرم
خانه
1397/04/21 برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان سمیرم در شهر کمه
برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان سمیرم در شهر کمه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم دومین جلسه شورای اداری شهرستان سمیرم به ریاست دکتر جعفرزاده روز چهارشنبه مورخ 20 تیرماه در شهر کمه برگزار گردید .

در این جلسه که نماینده شریف مردم شهرستان سمیرم در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند دکتر جعفرزاده طی سخنانی ضمن تشریح و تفسیر اوضاع جاری کشور و لزوم فعالیت دوچندان مسئولین و ادارات بر همدلی و همراهی مردم برای عبور از موانع پیش رو تاکید کردند ایشان در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره بر تشکیل تیم شرارت در اتاق فکر دشمنان و بخصوص امریکا اشاره کرده و بیان نمودند هدف از تشکیل این تیم شرارت مقابل هم قرار دادن مردم با نظام است .

فرماندار محترم شهرستان در بخش دیگری از سخنانشان بر تعامل هر چه بیشتر دستگاه های دولتی با شوراهای شهر و روستا تاکید کرده خواستار نزدیکی بیشتر ادارات با شوراها شدند. همچنین ایشان از کم کاری بعضی از ادارات و انتقال ارباب رجوع به فرمانداری گله کرده خواستار تکریم هرچه بیشتر مردم و اینده نگری و برنامه ریزی بیشتر ادارات شدند .

همچنین ایشان از غرس درختان جدید در شرایط کنونی به شدت گله کرده خواستار نظارت بیشتر دستگاه های متولی شدند .

دکتر جعفرزاده خسارت پرداختی برای خشکسالی را ، به شیوه کنونی بیشتر مطلوب دلالان و تولید کنندگان لوله کشاورزی دانسته بیان کردند در شرایط پرداخت فعلی کمترین سود متوجه زیان دیدگان خواهد بود .

گفتنی است در این جلسه بخشدار پادنا ، رئیس جهاد کشاورزی و شهردار کمه نیز به بیان مشکلات و مسلئل مربوط به حوزه کاری خود در بخش پادنا پرداختند .

75
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.
Powered by DorsaPortal