فرمانداری سمیرم
خانه
1396/12/02 دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان روز گذشته و در جمع تعدادی از خبرنگاران با اشاره به پیدا شدن لاشه ی هواپیما در ارتفاعات نقل، اظهارداشت: عملیات تجسس تا انتقال کامل اجساد به پایین ارتفاعات و همچنین پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما ادامه خواهد یافت.
دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان روز گذشته و در جمع تعدادی از خبرنگاران با اشاره به پیدا شدن لاشه ی هواپیما در ارتفاعات نقل، اظهارداشت: عملیات تجسس تا انتقال کامل اجساد به پایین ارتفاعات و همچنین پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما ادامه خواهد یافت.
دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان روز گذشته و در جمع تعدادی از خبرنگاران با اشاره به پیدا شدن لاشه ی هواپیما در ارتفاعات نقل، اظهارداشت: عملیات تجسس تا انتقال کامل اجساد به پایین ارتفاعات و همچنین پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما ادامه خواهد یافت. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده با اشاره به پیدا شدن لاشه ی هواپیمای ATR72، مسیر تهران-یاسوج، اظهارداشت: خوشبختانه پس از اقدامات وسیع و پیگیری های فراوان و 48ساعت تلاش بی وقفه همه عوامل اجرایی،امدادی، نظامی و انتظامی و مدیریت بحران لاشه هواپیما پیدا شد.
وی با بیان اینکه بقایای هواپیما در ارتفاعات 4هزار متری منطقه نقل پیدا شده است، تصریح کرد: از روز گذشته چندین سورتی پرواز بر فراز منطقه صورت گرفت که اینجانب مستقیماً در برخی از این پروازها حضور داشتم و سپس در جلسه ای که با جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی و فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، نقاط و کدها در نقشه ها بررسی گردید.
مهرعلیزاده اضافه کرد: تمام عکس هایی که توسط پهبادها گرفته شده بود، آنالیز گردید و نهایتا منجر به کشف لاشه هواپیما در ارتفاعات نُقُل توسط بالگرد سپاه گردید.
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه این کار، نتیجه تلاش جمعی کلیه ی عوامل اجرایی و انتظامی از جمله نیروهای ارتش، سپاه، بسیج و هلال احمر بوده است، اظهارداشت: از همه ی گروه های تجسس، امدادگران و نیروهای نظامی و انتظامی تشکر میکنم و اعلام می دارم که عملیات جستجو تا حصول به نتیجه کامل و انتقال اجساد و پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما ادامه خواهد داشت.
وی ضمن تشکر از مردم منطقه به سبب همکاری و مهمان نوازی مطلوب در این مدت، از بستگان قربانیان این حادثه خواست خونسردی خود را حفظ نمایند و اطمینان داشته باشند که عوامل امدادی و اجرایی کار خود را به نحو احسن به انجام خواهند رساند.
استاندار اصفهان همچنین در خصوص مدت زمان اجرای عملیات تا حصول به نتیجه کامل و کشف اجساد مسافرین اظهار داشت: تمامی تلاش ما و بیش از 2هزار نفر از عوامل امدادی، انتظامی، نظامی، اجرایی و عملیاتی،تسریع در انجام عملیات و به نتیجه رسیدن سریع اقدامات می باشد اما مدت زمان آن بستگی شدید به وضعیت آب و هوای منطقه با توجه به ملتهب بودن اوضاع جوی ارتفاعات دنا دارد.
تعداد بازدید: 57
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.
Powered by DorsaPortal