فرمانداری سمیرم
خانه
1400/03/14 فرارسیدن سالروز رحلت جانسوز و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) تسلیت باد
فرارسیدن سالروز رحلت جانسوز و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) تسلیت باد چهاردهم خردادماه، سالروز عروج ملکوتی سرقافله ی جنبش بیداری اسلامی و بنیان گذار شکوهمندترین انقلاب قرن بیستم، حضرت امام خمینی (ره) است. شخصیتی که نماد یک رهبر مردمی بود؛ از میان مردم برخاست، با مردم زیست و درنهایت یک نظام مردم سالار دینی را به یادگار نهاد.
منو اصلیدانشگاه شیراز
تسلیت به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و سالروز قیام 15 خرداد


به نام خدا

از غم دوست در این میکده فریاد کشم

دادرس نیست که در هجر رخش داد کشم


چهاردهم خردادماه، سالروز عروج ملکوتی سرقافله ی جنبش بیداری اسلامی و بنیان گذار شکوهمندترین انقلاب قرن بیستم، حضرت امام خمینی (ره) است. شخصیتی که نماد یک رهبر مردمی بود؛ از میان مردم برخاست، با مردم زیست و درنهایت یک نظام مردم سالار دینی را به یادگار نهاد.
از دیگرسو نیز، فرارسیدن نیمه ی خردادماه، یادآور قیام یاران باوفای ایشان، ملت مؤمن و انقلابی است که در 15خرداد 1342، به رهبر فرزانه و صدیق خود لبیک گفتند و با نثار خون خویش، نقطه ی عطفی را در آغاز انقلاب اسلامی و خیزش اسلام خواهانه رقم زدند و افق های روشن پیروزی در برابر رژیم های طاغوتی را برای ملت های مستضعف جهان ترسیم نمودند.


سال ها می گذرد، حادثه ها می آید

انتظار فرج از نیمه خرداد کشم


اینک پس از گذشت 31 سال از رحلت جانسوز امام راحل (ره)، صدای ایشان همچنان در گوش زمان جاری است و همه ی ما مردم کشور، وارث خون شهدای بزرگوار هستیم؛ چه بسا با احساس تکلیفی خطیرتر از گذشته برماست که با آرمان های متعالی حضرت امام(ره) و شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی، تجدید پیمان کنیم.
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.