فرمانداری سمیرم
خانه
1400/02/12 فرماندار شهرستان سمیرم با صدور پیامی هفته گرامیداشت مقام معلم را تبریک گفت
فرماندار شهرستان سمیرم با صدور پیامی هفته گرامیداشت مقام معلم را تبریک گفت هر روز، روز معلم است و نامیدن روزی خاص به نام معلم، رواداری جفایی ناخواسته در حق اوست؛ چرا که آدم ها، دست پرورده‌ی معلمند و اصلا هر چه آدم خوب است، معلم است. ولذا، تکریم و ستایش مقام معظّم معلم، کار ساده‌ای نیست. با این همه باز هم می‌توان به فراخور ذهن و زبان خویش، در حضرت او سلامی و سپاسی عرضه داشت؛ چرا که آبادی، آزادی و سربلندی ایران اسلامی را باید در میان کار و کوشش فراوان معلمان آگاه و توانای آنان به تماشا نشست و گرامی داشت.
روز، روزی سبز و هم نورانی است
یاد خوبش در دلم مهمانی است

عشق را تا که از او آموختم
عشق او را هم به دل افروختم

حرف، حرف روزهای رفته است
صحبت آن دل قوی، تن خسته است

اوکه جانش را درون ما تکاند
ِمهر خود را در کویر دل نشاند....

همکار گرامی:

درود برشما

هر روز، روز معلم است و نامیدن روزی خاص به نام معلم، رواداری جفایی ناخواسته در حق اوست؛ چرا که آدم ها، دست پرورده‌ی معلمند و اصلا هر چه آدم خوب است، معلم است. ولذا، تکریم و ستایش مقام معظّم معلم، کار ساده‌ای نیست. با این همه باز هم می‌توان به فراخور ذهن و زبان خویش، در حضرت او سلامی و سپاسی عرضه داشت؛ چرا که آبادی، آزادی و سربلندی ایران اسلامی را باید در میان کار و کوشش فراوان معلمان آگاه و توانای آنان به تماشا نشست و گرامی داشت.
بنابراین، همراه شدن بهار قرآن با روز سبز معلمان، بهانه ی خوبی است تا این تلاقی غنیمتی را به شما مبارک‌باد گفته و بابت تمام روزهای رفته، به شما همکار دل‌خسته از زمان و دل‌بسته به تربیت دانش‌آموزان، در این سال محن، محک و سنجه ویروسی خدا‌قوت گوئیم که با جد و جهد بسیار در فضای خاص مجازی و غیر‌مجازی اجازه ندادید در امر آموزش، تعللی و تالمی صورت پذیرد.
با آرزوی از راه رسیدن روزهایی آفتابی برای آسمان آبی دلتان، بدین گونه از کوشش و کاوش خستگی ناپذیرتان، تقدیر و تشکر می نمائیم.

محمد نادری سمیرمی
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمیرم

محمد رضا عسگریان فرماندار شهرستان سمیرم
تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.