دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/02/27 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان: مدیریت استان اصفهان اجازه نمی دهد شرکت های سایر استان ها، عرضه ی گران قیمت محصولات خود را به استان تحمیل کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان: مدیریت استان اصفهان اجازه نمی دهد شرکت های سایر استان ها، عرضه ی گران قیمت محصولات خود را به استان تحمیل کنند
محمد علی شجاعی در ستاد تنظیم بازار استان با اشاره به افزایش قیمت محصولات لبنی برخی از استان ها اظهارداشت: مدیریت استان اصفهان اجازه نمی دهد شرکت های سایر استان ها، عرضه ی گران قیمت محصولات خود را به استان تحمیل کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمد علی شجاعی در جلسه تنظیم بازار استان اظهارداشت: سیستم نظارت بر کنترل قیمت اقلام مصرفی باید بصورت سختگیرانه فعالیت کند و تا تنظیم بازار به صورت جدی پیاده شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با بیان اینکه دلایل موجود برای گران شدن اقلام مصرفی خانوارها قانع کننده نیست، اظهارداشت: نباید اجازه داد عوامل خارج از سیستم، تنظیم کننده و تصمیم گیرنده در خصوص قیمت ها باشند.
محمدعلی شجاعی با اشاره به گزارش شرکت های تولیدی محصولات لبنی و ممانعت از ورود محصولات برخی از شرکت های متخلف به اصفهان، خاطر نشان کرد: مدیریت استان نخواهد گذاشت شرکت های سایر استان ها، عرضه ی گران قیمت محصولات خود را به استان اصفهان تحمیل کنند.
وی با تاکید بر اینکه در جلسات باید دنبال راهکارهایی برای افزایش انگیزه توزیع کنندگان اقلام مختلف بجز افزایش قیمت باشیم، افزود: باید برای کارگزاران این ستاد؛ افزایش هزار تومانی قیمت هم مهم باشد چرا که افرادی هستند که همین میزان نیز برایشان ارزشمند است.
شجاعی با اشاره به گزارش اعضا در مورد علل افزایش قیمت گوشت قرمز از جمله خشکسالی های اخیر، وابستگی دام عشایر به مراتع، افزایش قیمت ارز و میل به صادرات، توقف در توزیع دام با توجه به بارش های اخیر اظهارداشت: در خصوص توزیع گوشت گرم استرالیایی به منظور تنظیم و کنترل بازار تصمیم گیری شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با بیان اینکه در طرح ضیافت، توزیع مرغ و تخم مرغ و گوشت منجمد آغاز شده است، افزود: 900 تن مرغ منجمد و 80 تن گوشت گوساله وارداتی، 1900تن برنج و 1267 تن شکر در این طرح توزیع خواهد شد و در این راستا قیمت مرغ با کاهش مواجه بوده است.
وی از توزیع 225 تن برنج با محویت جهادکشاورزی در برخی مناطق با تنش آبی خبر داد و افزود: کلیه اقلام باید قبل از توزیع تأییدیه مرکز بهداشت را اخذ کرده باشند.
محمدعلی شجاعی خاطر نشان کرد: تعزیرات حکومتی، جهادکشاورزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و مراکز بهداشت نظارت کافی برای توزیع اقلام مصرفی و قیمت ها خواهند داشت.
تعداد بازدید: 103
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal