دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/02/25 با حضور معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان: سیستم هوشمند صدور روادید در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان افتتاح شد
با حضور معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان: سیستم هوشمند صدور روادید در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان افتتاح شد
سیستم هوشمند صدور روادید در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با حضور معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری، رییس نمایندگی وزارت امور خارجه اصفهان، مدیرکل فرودگاه اصفهان و جمعی از مسئولین استان افتتاح شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمد علی شجاعی در آیین افتتاح سیستم هوشمند صدور روادید در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اظهارداشت: ظرفیت های استان اصفهان از جمله داشته‌های علمی، نیروی انسانی و بخش خصوصی اصفهان قابل توجه است و باید این پتانسیل ها در حوزه بهبود توسعه گردشگری به کار گرفته شود.
محمد شجاعی با بیان اینکه نگاه بخشی، بدترین آسیبی است که به سیستم مدیریتی و گردشگری وارد شده است، اظهارداشت: باید برای بهبود اوضاع یک نگاه جامع داشت و نمی‌توان بدون کمک بخش خصوصی، نهادهای امنیتی و وزارت امور خارجه شاهد چنین بهبودی باشیم.
معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه خدمات این فرودگاه نه تنها به مسافران خارجی بلکه به مسافران ایرانی هم باید به خوبی ارائه شود، تصریح کرد: فرودگاه، اولین مکانی است که مورد قضاوت مسافران قرار می گیرد و اگر ذهنیت اشتباه شکل گیرد، صنعت گردشگری قابل بازگشت نخواهد بود و این امر مسئولیتی مهم بر عهده مسئولین فرودگاه است.
محمدعلی شجاعی بر تسهیل و کیفیت در ارائه خدمات تاکید کرد و افزود: دنیا به سمتی در حال حرکت است که اقدامات ، دقیق تر و سریع‌تر طی شود و ایجاد سیستم هوشمند صدور روادید در این راستا است ولی باید اینگونه سیستم ها با تجهیزات روز فرودگاه‌های دنیا رقابت کند.
وی اظهار امیدواری کرد که با گسترش تعاملات اصفهان با دیگر کشورها ، بازاریابی خوبی در خصوص محصولات این استان در دیگر کشورها صورت پذیرد تا بتوانیم گردشگران خارجی بیشتری را جذب نماییم که لازمه این امر داشتن فرودگاهی مناسب و در شأن استان گردشگرپذیر اصفهان است.
معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان در پایان از پیگیری استاندار اصفهان برای ایجاد خط هوایی مستقر در استان خبرداد.
تعداد بازدید: 79
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal