دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/01/21 در جلسه ی هماهنگی سفر دکتر مهرعلیزاده به شهرستان های غرب اصفهان اعلام شد:  سفر استاندار به شهرستان های غرب اصفهان روز پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد
در جلسه ی هماهنگی سفر دکتر مهرعلیزاده به شهرستان های غرب اصفهان اعلام شد: سفر استاندار به شهرستان های غرب اصفهان روز پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد
در جلسه ی هماهنگی سفر دکتر مهرعلیزاده به شهرستان های غرب اصفهان که به ریاست معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار گردید، اعلام شد: دیدار و گفتگوی استاندار اصفهان با کشاورزان پرتلاش و ولایتمدار شهرستان های لنجان، فلاورجان و مبارکه در روز پنجشنبه 23 فروردین ماه صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، جلسه هماهنگی سفر آتی دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان به شهرستان های غرب اصفهان به ریاست دکتر شجاعی معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران و نمایندگان کشاورزان شهرستان های لنجان، فلاورجان و مبارکه برگزار گردید.
این سفر در راستای بررسی مسائل مربوط به خشکسالی و کمبود منابع آب و اجرای طرح سازگاری با کم آبی و دیدار و گفتگو با کشاورزان پرتلاش و ولایتمدار شهرستان های لنجان، فلاورجان و مبارکه در روز پنجشنبه 23 فروردین ماه صورت خواهد پذیرفت.
دکتر شجاعی در این جلسه بر برگزاری مطلوب این سفر با رویکرد بررسی مشکلات کشاورزان و استماع سخنان آنان و تلاش برای تامین معیشت آنان تاکید کرد.
شایان ذکر است دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان پس از سفر دو هفته ی گذشته به شرق اصفهان و بررسی مسائل و مشکلات کشاورزان در صدد است که بزودی از سایر شهرستان های استان که در اثرخشکسالی دچار تنش آبی هستند نیز بازدید و با کشاورزان گفتگو نماید.
تعداد بازدید: 119
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal