دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/01/02 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان اعلام کرد:  در ایام نوروز هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی وجود نخواهد داشت
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان اعلام کرد: در ایام نوروز هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی وجود نخواهد داشت
محمد علی شجاعی اظهارداشت: در ایام نوروز هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی وجود نخواهد داشت و مردم با آرامش کامل معیشت خود را در این ایام تامین نمایند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ محمد علی شجاعی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان در خصوص تنظیم بازار استان در ایام نوروز، اظهارداشت: در این ایام علاوه بر گشت هایی که از سوی دستگاه ها به صورت مستمر انجام می گیرد، جلساتی نیز در ستاد تنظیم بازار استان برگزار گردیده تا آرامش و آسایش مردم و مسافران نوروزی از بابت تامین سبد کالای شب عید فراهم گردد.
شجاعی با بیان اینکه مصوبات بسیار خوبی در ستاد تنظیم بازار و تعزیرات حکومتی به تصویب رسیده است، افزود: همکاری بسیار خوبی بین اصناف، اتحادیه های مختلف، جهاد کشاورزی و سازمان صنعت معدن و تجارت صورت گرفت و تا امروز گزارشات خوبی را از بابت عدم تنش در بازار گزارش شده و هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی وجود نداشته است.
وی با اشاره به بازدید خود از هتل ها و مهمانپذیرها اظهارداشت: این بازدید ها در راستای رعایت بهداشت و نحوه ی اسکان مسافران صورت گرفت که نتایج خوبی داشت و مشکل خاصی در این زمینه وجود نداشت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه رستوران ها و هتل داران باید در بحث بهداشت و مواد غذایی رعایت لازم را داشته باشند، افزود: در صورت عدم رعایت اینگونه موارد برخورد لازم صورت خواهد گرفت و در آینده شبکه ی بهداشت ورود خواهد کرد و با کسانی که نخواهند شأن مردم و استان را رعایت کنند برخورد خواهیم کرد.
محمد علی شجاعی افزود: این اطمینان را به مردم می دهم که با پیگیری های دولت در سطح کلان و تاکیدات استاندار اصفهان به ستاد تنظیم بازار، مردم با آرامش کامل معیشت خود را در این ایام دنبال نمایند و هرگونه مشکلی را به ستاد تنطیم بازار و تعزیرات حکومتی و بازرسان سازمان صنعت معدن و تجارت اعلام نمایند.
تعداد بازدید: 152
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal