دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/12/20  با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان، فرزندان شاهد شاغل در استانداری اصفهان تجلیل شدند
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان، فرزندان شاهد شاغل در استانداری اصفهان تجلیل شدند
به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، از فرزندان شاهد شاغل در استانداری اصفهان، تجلیل بعمل آمد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر حسن قاضی عسگر در آیین تجلیل و تکریم از فرزندان شاهد شاغل در استانداری اصفهان، اظهار داشت: خانواده های شهدا و ایثارگران، یک سرمایه ملی و اجتماعی بشمار می روند و باید از پتانسیل های این عزیزان برای حل مشکلات استفاده شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه باید روحیه شهادت و ایثارگری در جامعه حفظ و گسترش یابد، تصریح نمود: باید از ایثارگری های شهدا پاسداری کنیم تا لطمه ای به آن وارد نشود و ادامه دهنده راه آنان باشیم.
قاضی عسگر با بیان اینکه مدیران وظیفه دارند که خانواده های شهدا و ایثارگران را تکریم نمایند، اظهارداشت: مدیران به انجام این وظیفه افتخار می کنند.
وی افزود: باید شرایطی فراهم گردد که فرزندان شهدا و ایثارگران یاری دهنده در سازندگی و رفع بروکراسی در نظام اداری استان باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با بیان اینکه از نظرات و دیدگاه های این عزیزان در اداره ی امور استفاده خواهیم کرد، اظهارداشت: ایران باید کشوری آباد، آزاد و نمونه در دنیا باشد و تلاش شود که آمال و آرزوهای شهدا تحقق یابد و شرمنده شهدا نشویم.
گفتنی است در این جلسه مشاور استاندار در امور ایثارگران و مدیرکل حوزه استاندار نیز ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و ایثارگران، از فرزندان شاهد شاغل در استانداری اصفهان، تجلیل کردند.

فرزندان شهیدان ساعدفر، فتاحی،موحدی،معتمدی و اسحاقیان نیز به بیان دیدگاه ها و مسائل و مشکلات فرزندان شهدا پرداختند.
تعداد بازدید: 57
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal