دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/09/22 با حضور وزیر کشاورزی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، پروژه های کشاورزی شهرستان های خوانسار و گلپایگان افتتاح شد
با حضور وزیر کشاورزی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، پروژه های کشاورزی شهرستان های خوانسار و گلپایگان افتتاح شد
در سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان اصفهان و با حضورمهندس مقدس زاده پروژه های کشاورزی شهرستان های خوانسار و گلپایگان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، در سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان اصفهان و با حضورمهندس مقدس زاده عملیات اجرایی پروژه 105 هکتاری آبیاری کم فشار در روستای رباط سرخ شهرستان گلپایگان با هزینه اجرای این پروژه 9 میلیارد و 799 میلیون ریال اغاز شد.
همچنین در این سفر پروژه 559 هکتاری آبیاری تیپ و بارانی شرکت سهامی زراعی گلپایگان به بهره برداری توسط وزیر جهاد کشاورزی با سرمایه گذاری 56 میلیارد و 491 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
عملیات اجرایی پروژه 381 هکتاری آبیاری کم فشار در روستای کهرت شهرستان خوانسار نیز با حضور وزیر جهاد کشاورزی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان آغاز شد.
اعتبار این‌ پروژه که عمده کشت آن‌ محصولات یونجه و زعفران می باشد 29 میلیارد ریال است و تا سال 98 مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
تعداد بازدید: 127
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal