دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/07/16 برگزاری اجلاس استانی نماز در 30 مهرماه سال جاری
برگزاری اجلاس استانی نماز در 30 مهرماه سال جاری
اجلاس استانی نماز با هدف ترویج نماز و تجلیل از خادمان واقعی نماز در تاریخ 30 مهرماه سال جاری برگزار می گردد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سعید صادقی؛ مدیرکل حوزه استاندار در جلسه ی ستاد اقامه نماز استان که پیرامون برگزاری اجلاس استانی نماز برگزار گردید، اظهارداشت: آگاه سازی مردم با هدف ترویج نماز و تجلیل از خادمان واقعی نماز، از اهداف این اجلاس استانی می باشد.
سعید صادقی تاکید کرد: باید از گستردگی کار کم و به کیفیت اجلاس افزوده شود ضمن اینکه تا حد امکان؛ از هزینه های برگزاری باید کاسته شود و این اجلاس بدون تشریفات با کمترین هزینه برگزار گردد.
وی با بیان اینکه صدا و سیما باید برنامه ی گفتگوی هفته را به امر نماز اختصاص دهد؛ اظهارداشت: باید در برنامه های رادیویی نیز برنامه های مختلفی با موضوع نماز تولید و پخش شود و با خادمان و نمونه های نماز گفتگو نماید.
رئیس ستاد اقامه نماز استان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه اجلاس استانی نماز در تاریخ 30 مهرماه برگزار می شود، از فعالیت کارگروه تدارکات و پشتیبانی، کارگروه اطلاع رسانی و فضای مجازی و تبلیغات و کارگروه فرهنگی آموزشی و تامین محتوا خبر داد.
حجت الاسلام رنجبر همچنین خواستار دعوت از اساتید و برگزاری جلسات آموزش و دعوت به نماز در آموزشگاه ها و دانشگاه های استان شد.
تعداد بازدید: 134
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal