فرمانداری سمیرم
خانه
ارتباط با فرماندار

‌فرماندار شهرستان سمیرم
 
 
آخرین اخبار
 • جلسه ی کارگروه اشتغال شهرستان جلسه ی کارگروه اشتغال شهرستان
  جلسه ی کارگروه اشتغال با موضوع بررسی طرح های اشتغال روستایی و عشایری با حضور محمد جعفرزاده فرماندار شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  1396/12/28
 • آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان سمیرم آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان سمیرم
  آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان سمیرم با حضور معاونین استاندار و مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.در این مراسم از زحمات چند ساله ی آقای محمد حسین نصرتی تقدیر و آقای محمد جعفر زاده به عنوان فرماندار جدید شهرستان معرفی شدند.
  1396/12/26
 • دومین همایش دوستداران و همیاران طبیعت به مناسبت هفته ی منابع طبیعی دومین همایش دوستداران و همیاران طبیعت به مناسبت هفته ی منابع طبیعی
  دومین همایش دوستداران و همیاران طبیعت به مناسبت هفته ی منابع طبیعی به همت شرکت تعاونی کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان سمیرم در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.محمد حسین نصرتی که آخرین روزهای مدیریت خود در سمت فرماندار شهرستان را بر عهده دارد میهمان و سخنران ویژه ی این همایش بود.
  1396/12/22
 • برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قران مجید همزمان با سراسر کشور برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قران مجید همزمان با سراسر کشور
  محمد حسین نصرتی فرماندار شهرستان با حضور در مرکز قرآنی ثامن الائمه در جریان روند برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن مجید قرار گرفت.این آزمون همزمان با سراسر کشور در 2 نوبت و در رشته های حفظ و مفاهیم با حضور178 نفر به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه صبح امروز برگزار شد.
  1396/12/10
 • جلسه ی کارگروه اشتغال شهرستان جلسه ی کارگروه اشتغال شهرستان
  جلسه ی کارگروه اشتغال شهرستان با حضور محمدحسین نصرتی فرماندار و سایر مسولان دستگاه های اجرایی شهرستان با محوریت بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی در خصوص اعتبارات بند الف و ب تبصره 18قانون بودجه سال96،مشاغل خانگی ،اعتبارات روستایی و عشایری و همچنین طرح کارورزی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  1396/12/08
انتخاب شهربانو منصوریان سمیرمی به عنوان برترین ورزشکار اخلاق زن در سال96 انتخاب شهربانو منصوریان سمیرمی به عنوان برترین ورزشکار اخلاق زن در سال96
انتخاب شهربانو منصوریان سمیرمی به عنوان برترین ورزشکار اخلاق زن در سال96
1396/12/08
دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان روز گذشته و در جمع تعدادی از خبرنگاران با اشاره به پیدا شدن لاشه ی هواپیما در ارتفاعات نقل، اظهارداشت: عملیات تجسس تا انتقال کامل اجساد به پایین ارتفاعات و همچنین پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما ادامه خواهد یافت. دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان روز گذشته و در جمع تعدادی از خبرنگاران با اشاره به پیدا شدن لاشه ی هواپیما در ارتفاعات نقل، اظهارداشت: عملیات تجسس تا انتقال کامل اجساد به پایین ارتفاعات و همچنین پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما ادامه خواهد یافت.
دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان روز گذشته و در جمع تعدادی از خبرنگاران با اشاره به پیدا شدن لاشه ی هواپیما در ارتفاعات نقل، اظهارداشت: عملیات تجسس تا انتقال کامل اجساد به پایین ارتفاعات و همچنین پیدا شدن جعبه سیاه هواپیما ادامه خواهد یافت.
1396/12/02
پیام دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان در پی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج در ارتفاعات پادنای سمیرم پیام دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان در پی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج در ارتفاعات پادنای سمیرم
پیام دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان در پی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج در ارتفاعات پادنای سمیرم
1396/11/30
متن پیام تسلیت محمد حسین نصرتی فرماندار به کانون داغدار حادثه دیدگان پرواز روز گذشته تهران -یاسوج متن پیام تسلیت محمد حسین نصرتی فرماندار به کانون داغدار حادثه دیدگان پرواز روز گذشته تهران -یاسوج
متن پیام تسلیت محمد حسین نصرتی فرماندار به کانون داغدار حادثه دیدگان پرواز روز گذشته ی تهران -یاسوج
1396/11/30
ستاد انتخابات
فرمانداري سميرم
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.
Powered by DorsaPortal