فرمانداری سمیرم
خانه
1395/09/16 16آذر روز دانشجو گرامی باد
16آذر روز دانشجو گرامی باد

بدون شک، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.


آن نهال که امروزه به درختی تنومند و استوار تبدیل شده، حال به دست شما عزیزان سپرده شده است. این مسوولیتی بس سنگین و بزرگ است که همه ملت و به خصوص شما دانشجویان مسلمان که به حق سردمداران پیشرفت و ترقی این کشور هستید، در قبال آن وظیفه دارید.


 16 آذر، روز دانشجو فرصتی ارزشمند برای بررسی هویت تاریخی و رسالت ملی و دینی دانشجویان است.  جنبش اصیل دانشجویی پس از فروپاشی نظام ستم شاهی و برقراری نظام مقدس جمهوری اسلامی، به تعقیب آرمان های ارزشی خویش در مبارزه با استکبار و عدالت خواهی پرداخت و در ادامه فعالیتهای خود پاسداری از نظام نوپای انقلاب، تلاش برای آبادانی و پیشرفت کشور و مقابله با توطئه های دشمنان اسلام را سرلوحه کار خویش قرار داد.


دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت(ره)، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت ،توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند.


تعداد بازدید: 47
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.
Powered by DorsaPortal