فرمانداری سمیرم
خانه
1395/12/02 رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان : باید شرایط برای یک رقابت همسان در انتخابات فراهم شود
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان : باید شرایط برای یک رقابت همسان در انتخابات فراهم شود
  به گزارش کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، سید رضا عقدایی، رئیس ستاد انتخابات استان در دومین نشست ستاد که با حضور اعضا و رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار گردید، اظهارداشت: باید شرایطی فراهم گردد که همه ی احزاب و گروه ها در یک رقابت همسان در انتخابات شرکت کنند.
عقدایی اظهار امیدواری نمود که در انتخابات شوراها افراد از سلایق مختلف حضور داشته باشند و انتخاباتی سالم و پرشور را شاهد باشیم.
وی در ادامه به پیش بینی تعداد شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: پیش بینی می شود که در انتخابات جاری تعداد شوراهای اسلامی شهر 107، تعداد شوراهای اسلامی روستایی 934 و تعداد شوراهای اسلامی عشایری 105 تیره ی عشایری پیش بینی می گردد.
رئیس ستاد انتخابات استان در خصوص تعداد شعب اخذ رای گفت: پیش بینی می شود که در انتخابات جاری احتمالاً 3142 شعبه ی اخذ رای مورد استفاده قرار گیرد و با توجه به تصویب تعداد شعب اخذ رأی توسط هیأت اجرائی این میزان احتمال تغییر دارد.
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراها نیز در این جلسه بر کاهش هرگونه اختلاف تاکید کرد و گفت: باید انتخاباتی با حضور حداکثری مردم داشته باشیم چرا که این حضور پاسخ به دشمنان است و رسالت ما این است که حضور مردم را بیشتر کنیم.
حجت الاسلام سالک با بیان اینکه هیأت نظارت بر شوراها براساس قانون عمل خواهد کرد، افزود :اعمال سلیقه در این خصوص صورت نخواهد گرفت و براساس استعلام و قانون عمل خواهیم کرد.
شایان ذکر است روسای کمیته های ستاد انتخابات گزارشی از اقدامات صورت گرفته را به جلسه ارائه نمودند.
تعداد بازدید: 150
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.
Powered by DorsaPortal