فرمانداری سمیرم
خانه
1395/12/02 سخنرانی استاندار در گردهمایی فرمانداران استان اصفهان در خصوص انتخابات
سخنرانی استاندار در گردهمایی فرمانداران استان اصفهان در خصوص انتخابات


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان ، دکتر رسول زرگرپور در گردهمایی فرمانداران استان از تلاش های 11 ماهه ی فرمانداران ، بخشداران و دهیاران استان که علیرغم همه ی محدودیت ها و مشکلات تلاش کردند استانی آرام و با امنیت و آرامش داشته باشیم و بستر برای فعالیت های عمرانی و حل مشکلات و مسائل شهرها ، روستاها و مردم فراهم گردد ، تقدیر کرد.
رسول زرگرپور با بیان اینکه در طول چندماه آینده شرایط سخت تر و ویژه تر خواهد شد، گفت: انتخابات پیش رو انتخابات مهم و سرنوشت سازی خواهد بود که سرنوشت چهارسال مدیریت کشور، مدیریت شهری و دهیاری ها را رقم خواهد زد.
استاندار اصفهان با بیان اینکه با نزدیک شدن به انتخابات برخی از شوراها و شهرداریها طرح هایی بدون کارشناسی و تأمین اعتبارکلنگ زنی می کنند، گفت: یکسری از پروژه هایی که هنوز تکمیل نیست افتتاح می شود و تبلیغات رسانه ای توسط شهرداری ها و شوراها انجام می شود که باید با حساسیت این مسائل پیگیری شود.
وی با تاکید بر اینکه نباید برای شهرداران و شوراهای بعدی هزینه ایجاد شود، گفت: نباید با هزینه ی شهرداری ها تبلیغات رسانه ای و مطبوعاتی با اهداف انتخاباتی صورت گیرد.
مجریان انتخابات حق حضور در جلسات حزبی ، سیاسی و محفلی ندارند
زرگرپور با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و تجربیات گذشته، گفت: باید یک چارچوب مشخص برای هیأت های اجرایی مشخص شود و در انتخاب هیأت های اجرایی باید افراد معتدل انتخاب شوند.
وی افزود: ما خواهان انتخاباتی هستیم که مجریان آن امانتدار و صادق باشند و انتخابات باید با امنیت کامل و با شکوه و ابهت برگزار شود و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری حق الناس به طور کامل رعایت شود.
استاندار اصفهان تاکید کرد: مجریان انتخابات باید همانند انتخابات قبل ، با امانتداری و بی طرفی کامل انتخابات را برگزار کنند.
رسول زرگرپور اضافه کرد: مجریان انتخابات حق حضور در جلسات حزبی و سیاسی ندارند و با توجه به تاکید وزیر کشور مجریان انتخابات در جلساتی که شائبه ی سیاسی بودن و انتخاباتی دارد نباید شرکت داشته باشند.
وی افزود: هیأت های نظارت جایگاه مهمی دارند و باید همکاری با آن ها به شکل مطلوب و با هماهنگی کامل صورت گیرد.

 

تعداد بازدید: 178
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شهرستان سمیرم میباشد.
Powered by DorsaPortal