۸ زمین چمن مصنوعی در شهرستان سمیرم ساخته می‎‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم گفت: با پیگیری مسؤولان شهرستانی و استانی ساخت ۸ زمین چمن مصنوعی در روستاهای این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است. سجاد سلیمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم در گفت‌‌و گو با خبرنگار فارس […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم گفت: با پیگیری مسؤولان شهرستانی و استانی ساخت ۸ زمین چمن مصنوعی در روستاهای این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

۸ زمین چمن مصنوعی در شهرستان سمیرم ساخته می‎‌شود

سجاد سلیمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم در گفت‌‌و گو با خبرنگار فارس در سمیرم اظهار داشت: علی اصغر انشایی ناظر پروژه‌های ورزشی شهرستان سمیرم در شهر بیده و روستاهای کیفته گیویسین، رهیز، کهنگان و کیفته شهید حسینی از عرصه‌های ورزشی در نظر گرفته شده برای ساخت زمین چمن مصنوعی بازدید کرد.

وی افزود: در این بازدید دستور ساخت این طرح‌ها داده شد همچنین  از روند عملیات ساخت چمن مصنوعی شهر کمه نیز بازدید به عمل آمد.

سلیمانی تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده توسط مسؤولان ارشد شهرستان و اداره کل ورزش و جوانان استان به منظور توسعه ورزش روستایی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی ساخت ۸ زمین چمن مصنوعی در روستاهای این شهرستان در دستور  قرار دارد.

وی با اشاره به زمان شروع  کار ساخت زمین‌های چمن مصنوعی تصریح کرد: به محض آماده شدن زیرساخت، نصب چمن مصنوعی انجام می‌شود و تاکنون بیش از ۵ میلیارد تومان اعتبار به این امر اختصاص یافته است.

وی افزود: ساخت ۶ زمین چمن مصنوعی دیگر هم در حال پیگیری است که به محض تأمین اعتبار،  اقدامات بعدی صورت خواهد گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: تاکنون ۴ چمن مصنوعی در شهرستان ساخته شده که دو زمین در شهر سمیرم، یک زمین در روستای گل افشان و یکی در بخش وردشت است.

مطالب مشابه

دیدار شهردار بیده، رئیس شورای شهرستان و معاونت آموزش و پرورش شهرستان سمیرم با دانش آموزان مدرسه استثنایی شهر بیده

۱۸ آذر ۱۴۰۲

اطلاعیه قابل توجه کشاورزان گرامی شهرستان سمیرم: به اطلاع می‌رساند با توجه به این‌که آخرین مهلت بیمه زراعت (گندم و جو) تا پایان آذرماه می‌باشد لطفاً نسبت به بیمه محصولات خود در فرصت محدود باقیمانده اقدام نمائید. لازم به ذکر است تنها چتر حمایتی دولت در صورت وقوع خسارت به محصولات کشاورزی در اثر حوادث […]

۱۸ آذر ۱۴۰۲

جلسه تسهیل گری مسکن محرومین به ریاست آقایی رئیس اداره بنیاد مسکن و با حضور کارشناسان بسیج سازندگی، بنیاد مسکن، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد علوی در دفتر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سمیرم برگزار شد‌.

۱۸ آذر ۱۴۰۲

چهارمین جلسه شورای هیأت مذهبی شهرستان سمیرم با موضوع ایام فاطمیه و جلسه ویژه رؤسای هیأت مذهبی در حسینیه امام خمینی سمیرم برگزار شد.  

۱۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =