گزارشی از سفر نماینده ویژه رییس‌جمهور در سفر بیست و پنجم دولت به شهرستان سمیرم

وزیر ورزش ‌وجوانان در ادامه برنامه خود به منزل شهید محمد مهدی پیرمرادیان رفت و از نزدیک با خانواده این شهید دیدار و‌گفتگو کرد و‌پای صحبت مادر شهید نشست و از زبان برادر و مادر در مورد پسر شهیدش شنید. بازدید از ورزشگاه فلسفی در ادامه سفر یکروزه نماینده ویژه رییس جمهور از ورزشگاه فلسفی […]

وزیر ورزش ‌وجوانان در ادامه برنامه خود به منزل شهید محمد مهدی پیرمرادیان رفت و از نزدیک با خانواده این شهید دیدار و‌گفتگو کرد و‌پای صحبت مادر شهید نشست و از زبان برادر و مادر در مورد پسر شهیدش شنید.

بازدید از ورزشگاه فلسفی

در ادامه سفر یکروزه نماینده ویژه رییس جمهور از ورزشگاه فلسفی سمیرم بازدید کرد.
مسئولان توضیحاتی در مورد این مجموعه ورزشی که یک سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی در خود جای داده است به دکتر سجادی دادند.از مشکلات این مجموعه ورزشی گفتند و موارد مکتوب شد تا در اولین فرصت رسیدگی شود.ساعت از ۲بعداز ظهر گذشته ولی بازدید ها همچنان ادامه دارد.

بازدید از شرکت معدنی خاک نسوز

نماینده ویژه رییس جمهور در ادامه بازدیدها به شرکت معدنی خاک نسوز سمیرم اصفهان رفت و با بازدید از بخش های مختلف این شرکت در جریان فعالیت ها قرار گرفت ،موارد و مشکلات و کمبودها از سوی مدیران مربوطه عنوان شد و موارد ثبت شد.

ثبت مشکلات مردمی

دکتر سجادی وزیر مردمی دولت سیزدهم در ادامه سفر خود به سمیرم اصفهان ،پای درد ودل‌های مردم این شهر نشست. از اقشار مختلف آمدند و از مشکلات گفتند.

و پایان سفر…

آخرین بخش از برنامه سفر یکروزه دکتر سجادی حضور در جلسه شورای اداری بود. وزیر ورزش ‌و جوانان به همراه مدیر کل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولین در جلسه شورای اداری سمیرم حضور پیدا کرد و مشکلات دیده شده در این سفر یکروزه مورد بررسی قرار گرفت.

گوش شنوا و چشم بینا

وزیر ورزش ‌وجوانان در سفر خود به سمیرم به مردم غیرتمند این شهرستان گفت که ما امروز با گوش شنوا ،چشم بینا آمدیم تا مشکلات را خوب ببینیم و بشنویم و در جهت رفع آن قدم برداریم.
مشکلات این شهرستان از عریض شدن خیابان‌ها ،اشتغال پایدار ،خوابگاه برای حوزه های مختلف و توسعه امکانات ورزشی ،کمبود زیر ساخت ها ی ورزشی و …از سوی مردم این شهرستان عنوان شد و طی نشستی که دکتر سجادی با رییس جمهور خواهند داشت موارد مطرح خواهد شد و تصمیمات گرفته می شود.

در حاشیه بیست و پنجمین سفر دکتر سجادی در قالب سفر استانی رییس جمهور ، میز خدمت با حضور سید محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای و عباسعلی اکبری مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد بازرسی و رسیدگی به شکایات ،در اداره‌ کل ورزش و جوانان اصفهان به مدت دو روز دایر شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

بسمه تعالی ۱۸ آذرماه روز حماسه و ایثار شهرستان سمیرم بهانه‌ای است برای تقدیر از حماسه‌سازان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، آنان که تاریخ سازند و نام و یادشان همواره در کتاب ایثار وشهادت به یادگار می‌ماند، روزی که نشان از عزم و اراده و همت مردمی است که با ایثار، جان و […]

۱۸ آذر ۱۴۰۲

ورود پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام به منطقه وردشت.

۱۸ آذر ۱۴۰۲

دیدار شهردار بیده، رئیس شورای شهرستان و معاونت آموزش و پرورش شهرستان سمیرم با دانش آموزان مدرسه استثنایی شهر بیده

۱۸ آذر ۱۴۰۲

اطلاعیه قابل توجه کشاورزان گرامی شهرستان سمیرم: به اطلاع می‌رساند با توجه به این‌که آخرین مهلت بیمه زراعت (گندم و جو) تا پایان آذرماه می‌باشد لطفاً نسبت به بیمه محصولات خود در فرصت محدود باقیمانده اقدام نمائید. لازم به ذکر است تنها چتر حمایتی دولت در صورت وقوع خسارت به محصولات کشاورزی در اثر حوادث […]

۱۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 18 =