کسب رتبه اول سمیرم در دادرسی الکترونیکی و فضای مجازی

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، رئیس دادگستری شهرستان سمیرم گفت: رتبه اول دادگستری شهرستان سمیرم در دادرسی الکترونیک در دادگستری‌های نوع دوم استان اصفهان و ارتقا ابلاغ الکترونیک دادگستری شهرستان سمیرم را کسب کرد. محمد رحیم رجایی رئیس دادگستری شهرستان سمیرم ضمن گرامیداشت شهدای هفتم تیر، اظهار داست: حدود ۱۰۰۰ پرونده از موجودی […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، رئیس دادگستری شهرستان سمیرم گفت: رتبه اول دادگستری شهرستان سمیرم در دادرسی الکترونیک در دادگستری‌های نوع دوم استان اصفهان و ارتقا ابلاغ الکترونیک دادگستری شهرستان سمیرم را کسب کرد.

محمد رحیم رجایی رئیس دادگستری شهرستان سمیرم ضمن گرامیداشت شهدای هفتم تیر، اظهار داست: حدود ۱۰۰۰ پرونده از موجودی پرونده‌های محاکم دادگستری شهرستان سمیرم در یک سال اخیر با همت همکاران در دادگستری منجر به رأی و از آمار دادگستری شهرستان کسر گردیده که در اثر این اقدام حجم مراجعین به دادگستری کاهش یافته است.

وی افزود: در مسیر خدمت و تسهیل در رفت و آمد مردم، راه‌اندازی دادرسی الکترونیکی در دادگستری شهرستان سمیرم بود که در این زمینه رتبه اول دادگستری شهرستان سمیرم در دادرسی الکترونیک در دادگستری‌های نوع دوم استان اصفهان و ارتقا ابلاغ الکترونیک دادگستری شهرستان سمیرم از ۹۲درصد به ۹۷ درصد و قرار گرفتن در دادگستری های برتر استان اصفهان را کسب کرد.

رجایی تصریح کرد: جذب بیش از ۱۰ پرسنل اداری و سه پرسنل قضایی و یک نفر نیروی خدماتی داشتیم که در مجموع حدود ۱۵ نیرو جهت تحصیل به امر خدمات‌رسانی به مردم شهرستان سمیرم به کادر دادگستری شهرستان سمیرم دریک سال اخیر اضافه شده است.

رئیس دادگستری سمیرم خاطر‌نشان کرد: یکی از موارد بسیار مهمی که قرار بود در هفته قوه قضائیه راه اندازی شود، دادگاه بخش پادنا علیا بعد از ۳ سال پیگیری بود که بزودی افتتاح رسمی می‌شود و مردم این بخش نیاز به طی مسافت ۱۳۰ کیلومتری به مرکز شهرستان ندارند.

وی افزود: از مهم‌ترین موضوعات مورد بررسی، بحث رضایت‌مندی مردم از دستگاه‌های اداری، نظارتی و قضایی است که از همین هفته قوه قضائیه به طور جدی و مداوم توسط دادستان پیگیری و برخورد می‌شود؛ به هر حال وظیفه ما در هر سمت و جایگاهی، خدمت رسانی به مردم است و چشم مردم به دست و دل و زبان ما است .

رجایی تصریح کرد: ما باید صبورانه و با آرامش به حرف مردم گوش دهیم و قدر مردم را بدانیم و این‌ میسر نیست مگر اینکه اول خودمان را تغییر دهیم بعد مردم را نصیحت کنیم.

مطالب مشابه

بازدید کارشناسان غذا، دارو و شرکت شهرک‌های صنعتی استان از شهرک صنعتی پادنا علیا و قول مساعد جهت اخذ مجوز شروع واگذاری به متقاضیان طرح های اشتغال زایی

۱۳ آذر ۱۴۰۲

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم، دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، هلاکویی معاونت، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها جهت بررسی مشکلات و پروژه های نیمه کاره کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

دیدار بخشدار بخش پادنا علیا با مهندس بزرگ زاد کارشناس بنیاد مسکن جهت تأمین قیر یارانه ای برای دهیاران بخش دیدار با مهندس کاظمی کارشناس حوزه راه روستایی در اداره راهداری استان و پیگیری تأمین‌ بودجه جهت جاده شهید دژکرد دیدار با مهندس نوذری کارشناس غذا و دارو جهت پیگیری ناحیه صنعتی بخش پادنا علیا

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =