چهاردهمین مرکز نیکوکاری شهرستان سمیرم همزمان در ایام نیمه شعبان و میلاد باسعادت حضرت قائم (عج) افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم به نقل از جام جم آنلاین اصفهان ؛ مسلم سلیمانی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سمیرم، در مراسم آیین افتتاح مرکز نیکوکاری حضرت ولی عصر(عج) منطقه وردشت، گفت: همزمان در نیمه شعبان چهاردهمین مرکز نیکوکاری این شهرستان، در شهر فتح آباد از توابع بخش وردشت افتتاح شد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم به نقل از جام جم آنلاین اصفهان ؛ مسلم سلیمانی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سمیرم، در مراسم آیین افتتاح مرکز نیکوکاری حضرت ولی عصر(عج) منطقه وردشت، گفت: همزمان در نیمه شعبان چهاردهمین مرکز نیکوکاری این شهرستان، در شهر فتح آباد از توابع بخش وردشت افتتاح شد.

مسلم سلیمانی با اشاره به فلسفه ایجاد مراکز نیکوکاری، ادامه داد: نیکوکاری از جلوه های سودرسانی به نیازمندان است و از آنجا که مردم در شعاع اثرشان برای رفع نیاز اطرافیان خود دغدغه مند هستند، کمیته امداد در تلاش است بیش از پیش با ایجاد مراکز نیکوکاری و هدایت ظرفیت های خیران و شناسایی نیازمندی ها، برای توانمندسازی محرومان در محلات خدمت رسانی کند.

وی در حاشیه این مراسم، با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند در آستانه سال نو با شعار «عیدی برای همه» در شهرفتح آباد سمیرم، افزود: هفته احسان و نیکوکاری فرصت مناسبی است تا هر فرد در حد توان هر کمکی که می تواند به نیازمندان و خانواده های کم بضاعت ارائه دهد.

رئیس کمیته امداد شهرستان سمیرم، با دعوت از خیران برای حمایت از خانواده های نیازمند، گفت: خیران می توانند هدایای نقدی و غیر نقدی خود را با مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد اهدا و یا با شماره گیری کد#۰۳۱۴*۸۸۷۷* به نیازمندان شهرمان عیدی دهند.

مطالب مشابه

در آبان ماه سال جاری هزار و پانصد میلیارد تومان عوارض مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها فرمانداری‌ها استان اصفهان جهت روستاهای فاقد دهیاری پرداخت شد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

فراخوان دریافت پژوهش‌های حوزه زنان و خانواده ویژه کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها، دستگاه‌های اجرایی و فعالین فرهنگی حوزه زنان و خانواده.

۷ آذر ۱۴۰۲

اهدای ۴۰ سری جهیزیه به نو عروسان به مناسبت هفته بسیج با حضور سردار فدا فرماندهی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) اهدایی قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره)

۷ آذر ۱۴۰۲

سردار فدا، فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان به همراه اصغر هدایت فرماندار و سرهنگ اسماعیلی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سمیرم‌ با خانم دکتر خدیجه همتی نخبه سمیرمی اهل روستای علی‌آباد آقداش در بخش وردشت دیدار کردند.

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =