پیام تبریک فرماندار شهرستان سمیرم بمناسبت آغاز هفته جهاد کشاورزی

اصغر هدایت فرماندار سمیرم در پیامی به مناسبت ۲۱_۲۷ خردادماه هفته گرامیداشت جهاد کشاورزی گفت: تقویت و توجه به قابلیت های فراوان در سازمان جهاد کشاورزی می تواند به صورت فزاینده ای رونق تولید، امنیت غذایی، اشتغال، ثروت و رفاه عمومی را در پی داشته باشد.   به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، «اصغر هدایت»فرا […]

اصغر هدایت فرماندار سمیرم در پیامی به مناسبت ۲۱_۲۷ خردادماه هفته گرامیداشت جهاد کشاورزی گفت: تقویت و توجه به قابلیت های فراوان در سازمان جهاد کشاورزی می تواند به صورت فزاینده ای رونق تولید، امنیت غذایی، اشتغال، ثروت و رفاه عمومی را در پی داشته باشد.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، «اصغر هدایت»فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید تبریک گفت.   در متن این پیام آمده است: جهاد سازندگی از جمله اولین نهادهای انقلابی بود که به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در راستای حمایت از مردم محروم و کمک به  توسعه مناطق روستایی پا به عرصه حیات گذاشت.

   ۲۷ خرداد ماه که مصادف با سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی است، به نام (روز جهاد کشاورزی) نام گرفته و فرصتی فراهم کرده تا ضمن یادآوری و گرامیداشت فرهنگ ایثار و جهاد، دستاوردها و عملکرد وزارت جهاد کشاورزی را تبیین و عموم مردم را از طرح ها و برنامه های بخش کشاورزی کشور آگاهی دهیم.

  این نهاد مقدس در طول حیات خود با به کارگیری نیروهای داوطلب مردمی و در سایه فرهنگ انقلابی همراه با شور و نشاط و خدمت به مردم روستایی توانست، نقش بسیار مؤثری را در فرآیند توجه همه جانبه به مناطق روستایی و عشایری کشورمان ایفا کند.  

از آنجایی که از دیر باز کشاورزی جایگاه ویژه‌ای در تولید، معیشت و اشتغال داشته و سرزمین و فرهنگ ایران با کشاورزی پیوند ناگسستنی دارد، امروزه توانسته با اتکا به دانش روز یکی از ارکان پیشرفته تولید و اقتصاد مقاومتی به شمار آید.  

همچنین بدون تردید بخش کشاورزی در برنامه های توسعه اقتصادی کشور نقش محوری داشته، چرا که با امنیت غذایی کشور عجین شده است؛ ما معتقدیم تقویت و توجه به قابلیت های فراوان این بخش می تواند به صورت فزاینده ای رونق تولید، امنیت غذایی، اشتغال، ثروت و رفاه عمومی را در پی داشته باشد.  

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای جهاد کشاورزی و تبریک هفته جهاد کشاورزی، این ایام فرخنده را که مزین به شعار«جهاد کشاورزی، کشاورزی پایدار، امنیت غذایی(مصونیت‌سازی)» است به خانواده بزرگ کشاورزی شهرستان سمیرم، تلاشگران عرصه تولید و بهره برداران این عرصه دامی، باغی، زراعی و… صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.   امید آنکه دست اندرکاران جهاد کشاورزی مثل همیشه با خدمت رسانی هرچه بیشتر به کشاورزان شهرستان و با حضور فعال در روستاها بتوانند منشأ خیر و برکت برای مردمان شریف این  سرزمین سرسبز و پرخیر، باشند.

 

  اصغر هدایت فرماندار شهرستان سمیرم

مطالب مشابه

ستاد معاینه فنی، سرگرد امیری رئیس پلیس راهور، رضایی رئیس اداره محیط زیست و قائم‌ مقامی مسئول معاینه فنی از مرکز معاینه فنی خودرو های سبک شهرداری بازدید کردند و در رابطه با رعایت تمام مراحل معاینه فنی، آینه، چراغ‌های خطر و شیشه‌های شکسته تذکر دادند.  

۷ آذر ۱۴۰۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان از انتخاب نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، رسول تاجمیر ریاحی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: باتوجه به نقش تأثیرگذار تشکل‌ها در مقاطع مختلف، رشد روزافزون و مشارکت این قشر […]

۷ آذر ۱۴۰۲

به مناسبت هفته بسیج عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدا شهر ونک و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا ،توسط مردم و مسئولین شهر و شهرستان برگزار شد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

همایش رژه موتوری گردان امام علی علیه السلام سمیرم و حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام به مناسبت پنجم آذر ماه سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) با همکاری فرماندهی فراجا شهرستان سمیرم برگزار شد.

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 9 =