پیام تبریک آقای الیاس پور فرماندار شهرستان سمیرم به مناسبت روز روستا وعشایر

بسم الله الرحمن الرحیمبی شک روستا کانون مهر، عاطفه، تلاش، تولید و نقطه شروع هویت یک ملت و مبدا استقلال یک جامعه و نقطه اتکای خودکفایی یک کشور می باشد و روستایی سمبل صداقت، مهربانی و الگوی جامع همه ارزشهای ملی و دینی است.روحیه همت و غیرتی که در بین روستائیان و عشایر این سرزمین […]

بسم الله الرحمن الرحیم
بی شک روستا کانون مهر، عاطفه، تلاش، تولید و نقطه شروع هویت یک ملت و مبدا استقلال یک جامعه و نقطه اتکای خودکفایی یک کشور می باشد و روستایی سمبل صداقت، مهربانی و الگوی جامع همه ارزشهای ملی و دینی است.
روحیه همت و غیرتی که در بین روستائیان و عشایر این سرزمین موج می زند، همان دریای خروشان اراده جهادی در مسیر تولید، خود اشتغالی، تحقق اقتصاد مقاومتی و اتکا به توانمندی های خود است که بیرق امید به آینده ای روشن و پرامید را در این کشور به اهتزاز در می آورد.
نقش بی بدیل روستائیان و عشایر قانع و غیرتمند در تمامی بزنگاه های تاریخ پر افتخار نظام اسلامی که همواره پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و در دفاع از کشور، توسعه اقتصاد بدون نفت و خودکفایی ملی و فرآیند توسعه ملی از هیچ کوششی دریغ نکرده اند بر هیچ کس پوشیده نیست.
اینجانب ۱۵ مهرماه روز ملی روستا و عشایر را به تمامی روستائیان و عشایر عزیز و غیور، شوراهای اسلامی روستا و دهیاران شهرستان تبریک عرض نموده و امیدوارم با توجه به ظرفیت های ارزشمندی که روستاها در بخش های مختلف دارند، بتوانیم با مشارکت این عزیزان، شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر روستاهای شهرستان سمیرم باشیم.
الیاس پور فرماندار شهرستان سمیرم

برچسب ها :
مطالب مشابه

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم، دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، هلاکویی معاونت، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها جهت بررسی مشکلات و پروژه های نیمه کاره کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

دیدار بخشدار بخش پادنا علیا با مهندس بزرگ زاد کارشناس بنیاد مسکن جهت تأمین قیر یارانه ای برای دهیاران بخش دیدار با مهندس کاظمی کارشناس حوزه راه روستایی در اداره راهداری استان و پیگیری تأمین‌ بودجه جهت جاده شهید دژکرد دیدار با مهندس نوذری کارشناس غذا و دارو جهت پیگیری ناحیه صنعتی بخش پادنا علیا

۱۳ آذر ۱۴۰۲

نصب المان لاتین شهر بیده در میدان کشاورز و  المان دست و سیب در ورودی شهر بیده    

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =