هشدار پلیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی، سرهنگ محمود رضا صادقی ف. ا. ش سمیرم در پاسخگویی به مطالبات شهروندان و با هماهنگی مقام قضایی گفت: طرح برخورد با موتور سیکلت سوارانی که در این شهرستان برای شهروندان ایجاد مزاحمت داشتند به مرحله اجرا در آمد. وی افزود: راکبان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی، سرهنگ محمود رضا صادقی ف. ا. ش سمیرم در پاسخگویی به مطالبات شهروندان و با هماهنگی مقام قضایی گفت: طرح برخورد با موتور سیکلت سوارانی که در این شهرستان برای شهروندان ایجاد مزاحمت داشتند به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: راکبان موتور سیکلت هایی که اقدام به تغییر در سیستم اگزوز موتورسیکلت خود می‌کنند و با این کار سبب ایجاد مزاحمت برای عموم می‌شوند، به طور قاطع با این اقدام ناشایست برخورد قانونی خواهیم کرد.

سرهنگ صادقی از خانوادها خواست در این زمینه برای حفظ جان فرزندان خود با پلیس همکاری کنند

مطالب مشابه

ستاد معاینه فنی، سرگرد امیری رئیس پلیس راهور، رضایی رئیس اداره محیط زیست و قائم‌ مقامی مسئول معاینه فنی از مرکز معاینه فنی خودرو های سبک شهرداری بازدید کردند و در رابطه با رعایت تمام مراحل معاینه فنی، آینه، چراغ‌های خطر و شیشه‌های شکسته تذکر دادند.  

۷ آذر ۱۴۰۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان از انتخاب نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، رسول تاجمیر ریاحی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: باتوجه به نقش تأثیرگذار تشکل‌ها در مقاطع مختلف، رشد روزافزون و مشارکت این قشر […]

۷ آذر ۱۴۰۲

به مناسبت هفته بسیج عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدا شهر ونک و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا ،توسط مردم و مسئولین شهر و شهرستان برگزار شد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

همایش رژه موتوری گردان امام علی علیه السلام سمیرم و حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام به مناسبت پنجم آذر ماه سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) با همکاری فرماندهی فراجا شهرستان سمیرم برگزار شد.

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =