معاون استاندار در آیین معارفه فرماندار سمیرم:نمی خواهیم سرعت پیشرفت در شهرستان ها کم شود

در آیینی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، اصغر هدایت به عنوان فرماندار جدید شهرستان سمیرم معرفی و از زحمات مراد الیاس پور فرماندار سابق این شهرستان قدردانی شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، پیش از ظهر امروز پنجشنبه بیست و پنجم اسفندماه آیین تکریم […]

در آیینی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، اصغر هدایت به عنوان فرماندار جدید شهرستان سمیرم معرفی و از زحمات مراد الیاس پور فرماندار سابق این شهرستان قدردانی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، پیش از ظهر امروز پنجشنبه بیست و پنجم اسفندماه آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان سمیرم با حضور محمدرضا جانثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان برگزار شد.
در این آیین از زحمات مراد الیاس پور فرماندار سابق این شهرستان تجلیل و اصغر هدایت به عنوان فرماندار جدید سمیرم معرفی شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این آیین با تاکید بر اینکه نمی خواهیم سرعت پیشرفت در شهرستان ها کم شود، گفت: دولت سیزدهم نه دولت حزبی، نه جناحی و نه قبیله ای است، این دولت، دولت خدمتگذار است.
وی افزود: هر چیزی که بخواهد وقت دایره خدمت دولت را بگیرد و به هر اصلاحی که نیاز داشته باشد انجام خواهیم داد چرا که مسئله چند نفر خاص نیست، مسئله این است که مردم نیاز به یک خدمتگذار دارند.
جانثاری با بیان اینکه خدمت به مردم نباید تعطیل شود، تصریح کرد: با مدیرانی که سهل انگار هستند تعارف نداریم؛ خدمت به مردم به هر نحوی که هست باید در اولویت مدیران باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: فضای شهرستان سمیرم باید به سمت آرامش، امید و نشاط حرکت کند چرا که بالاخره مردم باید با قوت زندگی کنند و لازم است از همه ظرفیت های موجود در این زمینه استفاده کرد.
وی با اشاره به حوادث تلخ ماه های گذشته در سمیرم تاکید کرد: نباید انسجام ملی خود را از دست بدهیم چرا که دشمن در این زمینه تلاش های فراوانی کرده است. ما باید تلاش کنیم وحدت ملی، منطقه ای، استانی و شهرستانی خود را حفظ کنیم و از تمام ظرفیت ها بهره ببریم.
جانثاری در پایان خطاب به فرماندار جدید سمیرم اظهار کرد: در شهرستان به صورت ویژه به قشر جوان توجه کنید و حتما یک هیئت اندیشه ورز از جوانان تشکیل دهید و در این موضوع بیشتر از گذشته فعال باشید.

مطالب مشابه

در راستای اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها، دوره آموزشی مهارتی اصول کشاورزی حفاظتی و پرورش گیاهان دارویی با حضور کشاورزان، کارشناسان بیمه و کارشناسان مدیریت در محل مرکز جهاد کشاورزی برگزار گردید. ️در این کلاس مهندس جهانگیری توضیحات جامع و کاملی در رابطه با اصول کشاورزی حفاظتی(تناوب زراعی، مدیریت بقایا به عنوان پوشش دائمی […]

۷ آذر ۱۴۰۲

با حضور فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سمیرم جناب سرهنگ اسماعیلی و جناب سروان قائم مقامی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید دستغیب برگزار شد. در این مراسم از زحمات سه ساله برادر داودی تقدیر و برادر بسیجی محمد آقائیان به عنوان فرمانده جدید پایگاه معارفه […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  دوره آموزش امداد و نجات پرسنل شهرداری، آتش نشانی و جمعی از داوطلبین در ساختمان آتش نشانی شهر حنا برگزار شد. این برنامه با مشارکت شهرداری حنا و هلال احمر شهرستان سمیرم اجرا شد.

۷ آذر ۱۴۰۲

سومین دوره آموزشی مداحی در شهرستان سمیرم با حضور اساتید شهرستان و استان محل ثبت نام: اداره تبلیغات اسلامی سمیرم  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =