مسؤولان از خدمت رسانی به مردم دریغ نکنند 

فرماندار سمیرم گفت: امور مردم به دست شما مسؤولان حاضر در جمع انجام می‌شود پس ضمن شناخت و اهمیت دادن به جایگاه خدمت رسانی به مردم دریغ نکنید.   به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت فرماندار شهرستان سمیرم عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: با توجه به مهم‌ترین برنامه […]

فرماندار سمیرم گفت: امور مردم به دست شما مسؤولان حاضر در جمع انجام می‌شود پس ضمن شناخت و اهمیت دادن به جایگاه خدمت رسانی به مردم دریغ نکنید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت فرماندار شهرستان سمیرم عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: با توجه به مهم‌ترین برنامه و اتفاقی که ما امسال در کشور داریم باید در شهرستان تغییرات لازم را داشته باشیم.

 

وی با اشاره به اهمیت خدمت به مردم افزود: بهترین فرصتی که خداوند نظر خاص به آن دارد خدمت به مردم و از کارهای نیک است و ما واقعاً غیر از این برای خودمان متصور نیستیم و انتظاری غیر از این از دستگاه‌های ما نیست و اگر غیر از این شأن برای خودمان چیزی تصور کنیم جایگاه خودمان را تغییر داده‌ایم.

 

هدایت تصریح کرد: امور مردم به دست شما مسؤولان حاضر در جمع انجام می‌شود پس ضمن شناخت و اهمیت دادن به جایگاه خدمت رسانی به مردم، در این راستا که مردم شهرستان سمیرم مستحق خدمت هستند دریغ نکنیم .

 

وی بیان کرد: ضمن رعایت نظم و انضباط اداری باید فعال و سرعت عمل داشته باشند؛ با واسطه کار انجام ندهند و در امر خدمت رسانی و نفع مردم تا جایی که قانون نشکند آن را خم کنید.

 

فرماندار سمیرم تأکید کرد: کار باید جهادی و انقلابی و با سرعت انجام گیرد تا هم در زمان کوتاهتر و هزینه کمتری انجام شود و هم خودتان انرژی بگیرید و لذت ببرید .

 

اصغر هدایت با اشاره به بحث انتخابات و بیانات رهبر انقلاب خاطرنشان کرد: چهار راهبرد تبیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت سرلوحه ستاد انتخابات استان به شمار می‌رود که این چهار محور در شهرستان به دست من و شما است و باید احساس سلامتی انتخابات در بستر جامعه برای مردم محسوس و مبرهن باشد.

 

وی از مسؤولان خواست ضمن رعایت ضوابط و مقررات حاکم بر همه انتخابات، به عنوان مدیران دستگاه‌های مختلف از حداقل شائبه‌ها پرهیز کنید و امر خدمت رسانی به مردم را با تسهیل در کار ارباب رجوع بیشتر کنید تا رفت و آمد مردم را به دستگاه‌ها کمتر شود.

 

فرماندار سمیرم خطاب به مسؤولان گفت: تا جایی که امکان دارد در حوزه اشتغال و استعلام تسریع کنید و کار ارباب رجوع را در خود دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و ادارات انجام دهید تا نیازی به طی مسافت به مرکز شهرستان نباشند.

 

وی با تأکید بر تعامل ادارات در سرعت بخشیدن به انجام کار و پروژه‌ها از مسؤولان خواست تا در پرداخت دیون خدماتی و تسویه حساب دستگاه خدماتی اقدام کنند.

مطالب مشابه

حذف مهر انتخابات از شناسنامه براساس قانون جدید انتخابات، رأی دهندگان با مدارک هویتی: ۱. شناسنامه ۲. کارت ملی ۳. کارت پایان خدمت ۴. گواهینامه ۵. گذرنامه می توانند رأی دهند و مهر کردن شناسنامه حذف شده است

۱ اسفند ۱۴۰۲

سخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند صلاحیت ۷۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس تایید شد.  

۱ اسفند ۱۴۰۲

مرحله دوم آمادگی دفاعی مدارس پسرانه شهرستان به صورت متمرکز و با اجرای نمایشگاه تسلیحات و ادوات نظامی ،برنامه شبیه ساز تیراندازی و کلاس های جنگ نرم و … در ناحیه سمیرم به مدت سه روز اجرا خواهد شد.

۱ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت در پیامی هفته سربازان گمنام را تبریک گفت. بسمه تعالی سربازان گمنام امام زمان موجب سربلندی مردم ایرانند. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تامین امنیت عمومی، حفاظت و حراست از کیان نظام اسلامی و پاسداری از ارزشهای ناب اسلامی و انقلابی بر عهده کسانی است که در اوج […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =