مرحله اول بازدید های دوره ای در فصل زمستان از واحد‌های اقامتی و پذیرایی سمیرم

« مدیران تاسیسات گردشگری ضمن فراگیری و آموزش ،ملزم به رعایت ضوابط بهداشتی و نکات ایمنی در هنگام ارایه خدمات دهی به گردشگران می باشند» رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته توسط اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی با مدیریت محترم و کارشناسان شبکه بهداشت […]

« مدیران تاسیسات گردشگری ضمن فراگیری و آموزش ،ملزم به رعایت ضوابط بهداشتی و نکات ایمنی در هنگام ارایه خدمات دهی به گردشگران می باشند»

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته توسط اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی با مدیریت محترم و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و شهرداری شهر سمیرم ، مرحله اول بازدید های دوره ای در فصل زمستان از واحد‌های اقامتی و پذیرایی در حال انجام و نکات مورد نیاز توسط کارشناسان به مدیران انتقال داده می شود .

وی افزود: با توجه به هماهنگی انجام گرفته قبلی از دو روز گذشته بازدید های دوره ای واحد های اقامتی و پذیرایی در دستور تیم مشترک ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قرار گرفته و این بازدیدها تا روز پنج شنبه ادامه خواهد یافت و کارشناسان دستگاه های خدماتی و نظارتی ضمن بازدید موارد مورد نیاز و کاستی های موجود در واحد‌های بازدید کننده را برای برطرف نمودن به آنها انتقال خواهند نمود .

سلیمانیان خاطرنشان کرد: در نظر داریم از تمام واحد‌های اقامتی از جمله واحد های خانه مسافر و بوم گردی بازدید و معایب و کاستی های موجود به مدیران گوشزد تا نسبت به رفع آن اقدام نمایند و مدیران از هم اکنون بایستی آمادگی لازم برای پذیرایی از میهمانان نوروزی را فراهم نمایند .

برچسب ها :
مطالب مشابه

در راستای اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها، دوره آموزشی مهارتی اصول کشاورزی حفاظتی و پرورش گیاهان دارویی با حضور کشاورزان، کارشناسان بیمه و کارشناسان مدیریت در محل مرکز جهاد کشاورزی برگزار گردید. ️در این کلاس مهندس جهانگیری توضیحات جامع و کاملی در رابطه با اصول کشاورزی حفاظتی(تناوب زراعی، مدیریت بقایا به عنوان پوشش دائمی […]

۷ آذر ۱۴۰۲

با حضور فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سمیرم جناب سرهنگ اسماعیلی و جناب سروان قائم مقامی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید دستغیب برگزار شد. در این مراسم از زحمات سه ساله برادر داودی تقدیر و برادر بسیجی محمد آقائیان به عنوان فرمانده جدید پایگاه معارفه […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  دوره آموزش امداد و نجات پرسنل شهرداری، آتش نشانی و جمعی از داوطلبین در ساختمان آتش نشانی شهر حنا برگزار شد. این برنامه با مشارکت شهرداری حنا و هلال احمر شهرستان سمیرم اجرا شد.

۷ آذر ۱۴۰۲

سومین دوره آموزشی مداحی در شهرستان سمیرم با حضور اساتید شهرستان و استان محل ثبت نام: اداره تبلیغات اسلامی سمیرم  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =