مانور تعمیرات جهادی در سمیرم

مانور تعمیرات جهادی در سمیرم به گزارش پایگاه خبری سام آرام، مانور تعمیرات جهادی شبکه‌های فشار متوسط توزیع برق در منطقه کشاورزی هرمزآباد در بخش وردشت شهرستان سمیرم با حضور ۱۷ اکیپ عملیاتی و اجرایی از شهرستان‌های مبارکه، دهاقان، شهرضا و‌ سمیرم برگزار گردید. عبدالرضاجهان‌نما مدیر امور برق شهرستان سمیرم گفت: در این طرح بیش […]

مانور تعمیرات جهادی در سمیرم

به گزارش پایگاه خبری سام آرام، مانور تعمیرات جهادی شبکه‌های فشار متوسط توزیع برق در منطقه کشاورزی هرمزآباد در بخش وردشت شهرستان سمیرم با حضور ۱۷ اکیپ عملیاتی و اجرایی از شهرستان‌های مبارکه، دهاقان، شهرضا و‌ سمیرم برگزار گردید.

عبدالرضاجهان‌نما مدیر امور برق شهرستان سمیرم گفت: در این طرح بیش از ده کیلومتر از شبکه فشار متوسط فیدر حساس، طولانی و بحرانی ۷ موروک تعمیر و بهسازی گردید.

وی افزود: هدف از این طرح ضمن افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه‌های توزیع و کاهش تلفات و انرژی توزیع نشده، رضایت مشترکین و افزایش آمادگی نیروهای عملیاتی و اجرایی در مواقع حساس و بحرانی است.

جهان نما تصریح کرد: این مانور با شعار رعایت بیش از پیش نکات ایمنی و روز بدون حادثه، از ساعت ۸ صبح شروع و حدود ۴ ساعت به طول انجامید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در راستای اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها، دوره آموزشی مهارتی اصول کشاورزی حفاظتی و پرورش گیاهان دارویی با حضور کشاورزان، کارشناسان بیمه و کارشناسان مدیریت در محل مرکز جهاد کشاورزی برگزار گردید. ️در این کلاس مهندس جهانگیری توضیحات جامع و کاملی در رابطه با اصول کشاورزی حفاظتی(تناوب زراعی، مدیریت بقایا به عنوان پوشش دائمی […]

۷ آذر ۱۴۰۲

با حضور فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سمیرم جناب سرهنگ اسماعیلی و جناب سروان قائم مقامی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید دستغیب برگزار شد. در این مراسم از زحمات سه ساله برادر داودی تقدیر و برادر بسیجی محمد آقائیان به عنوان فرمانده جدید پایگاه معارفه […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  دوره آموزش امداد و نجات پرسنل شهرداری، آتش نشانی و جمعی از داوطلبین در ساختمان آتش نشانی شهر حنا برگزار شد. این برنامه با مشارکت شهرداری حنا و هلال احمر شهرستان سمیرم اجرا شد.

۷ آذر ۱۴۰۲

سومین دوره آموزشی مداحی در شهرستان سمیرم با حضور اساتید شهرستان و استان محل ثبت نام: اداره تبلیغات اسلامی سمیرم  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =