فعالیت مراکز پیش دبستانی و تمامی مدارس مقطع ابتدایی و مقطع متوسطه اول و دوم در کلیه مناطق شهرستان، در روز چهارشنبه۱۴۰۱/۱۰/۲۸ تعطیل می باشند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سمیرم: به دلیل بارش برف و برودت هوا، فعالیت مراکز پیش دبستانی و تمامی مدارس مقطع ابتدایی و مقطع متوسطه اول و دوم در کلیه مناطق شهرستان، در روز چهارشنبه۱۴۰۱/۱۰/۲۸ تعطیل می باشند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سمیرم:
به دلیل بارش برف و برودت هوا، فعالیت مراکز پیش دبستانی و تمامی مدارس مقطع ابتدایی و مقطع متوسطه اول و دوم در کلیه مناطق شهرستان، در روز چهارشنبه۱۴۰۱/۱۰/۲۸ تعطیل می باشند.

مطالب مشابه

بسمه تعالی ۱۸ آذرماه روز حماسه و ایثار شهرستان سمیرم بهانه‌ای است برای تقدیر از حماسه‌سازان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، آنان که تاریخ سازند و نام و یادشان همواره در کتاب ایثار وشهادت به یادگار می‌ماند، روزی که نشان از عزم و اراده و همت مردمی است که با ایثار، جان و […]

۱۸ آذر ۱۴۰۲

ورود پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام به منطقه وردشت.

۱۸ آذر ۱۴۰۲

دیدار شهردار بیده، رئیس شورای شهرستان و معاونت آموزش و پرورش شهرستان سمیرم با دانش آموزان مدرسه استثنایی شهر بیده

۱۸ آذر ۱۴۰۲

اطلاعیه قابل توجه کشاورزان گرامی شهرستان سمیرم: به اطلاع می‌رساند با توجه به این‌که آخرین مهلت بیمه زراعت (گندم و جو) تا پایان آذرماه می‌باشد لطفاً نسبت به بیمه محصولات خود در فرصت محدود باقیمانده اقدام نمائید. لازم به ذکر است تنها چتر حمایتی دولت در صورت وقوع خسارت به محصولات کشاورزی در اثر حوادث […]

۱۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 17 =