شورا‌های حل اختلاف سمیرم ، ۳۸ درصد از پرونده‌های خود را در آبان ماه با مصالحه مختومه کرده اند.

رئیس شورا‌های حل اختلاف اصفهان از ۶هزار و ۸۸۳ فقره صلح و سازش در پرونده‌های شورا‌های حل اختلاف استان در آبان‌ماه سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم به نقل از میزان، بهرامیان افزود: با همت و تلاش اعضا و کارکنان پرتلاش شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان در آبان ماه سال […]

رئیس شورا‌های حل اختلاف اصفهان از ۶هزار و ۸۸۳ فقره صلح و سازش در پرونده‌های شورا‌های حل اختلاف استان در آبان‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم به نقل از میزان، بهرامیان افزود: با همت و تلاش اعضا و کارکنان پرتلاش شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان در آبان ماه سال جاری ۴۳درصدی از پرونده‌های شعب با صلح و سازش مختومه شده است که نسبت به ماه گذشته افزایش داشته است.

رئیس شورا‌های حل اختلاف اصفهان اظهار امیدواری کرد: پرسنل خدوم و زحمتکش شورا‌های حل اختلاف در راستای ارج نهادن به سنت‌های دینی و گسترش فضای صلح و سازش در جامعه، در آینده درصد بیشتر از پرونده‌های وارده را با صلح و سازش مختومه کنیم.

وی گفت: با توجه به برنامه ریزی‌هایی که از اول سال صورت گرفته و اقدامات انجام شده از جمله بازرسی از شعبات، برگزاری دوره‌های آموزشی، استفاده از افراد توانمند در امر مصالحه در صد مصالحه شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان در آبانماه به ۴۳درصد رسیده است.

بهرامیان همچنین بیان کرد: نرخ رسیدگی در شعب شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان در آبانماه را ۵/۱۰۱درصد اعلام کرد و افزود: تعداد ۶هزارو ۸۸۳ فقره پرونده در این ماه با مصالحه مختومه شده است و همچنین تعداد ۲۴هزارو ۸۷۴ فقره پرونده نیز از موجودی و وارده‌های ماه گذشته کسر شده است که تمامی موارد و اقدامات انجام شده در شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان نسبت به ماه گذشته رشد قابل قبولی داشته است.

رئیس شورا‌های حل اختلاف اصفهان در ادامه افزود: ۲۳ حوزه قضایی بالای ۳۵درصد از پرونده‌های خود را در این ماه با مصالحه مختومه کرده اند (درصد مصالحه حوزه‌های قضایی بالای ۳۵درصد در این ماه: اصفهان۴۰درصد، باغ بهادران۵۲درصد، تیران ۵۲درصد، کرون۴۱درصد، خمینی شهر۳۹درصد، دهاقان۴۴درصد، سمیرم ۳۸درصد، داران و فریدن۴۰درصد، برخوار۵۸درصد، شاهین شهر۴۶درصد، شهرضا۴۹درصد فریدونشهر۴۳درصد، کاشان۴۵درصد، گلپایگان۶۴درصد، زرین شهر (لنجان) ۷۶درصد، مبارکه۵۲درصد، مهردشت۵۹درصد، نجف آباد۴۱درصد، نایین۴۲درصد، میمه۴۹درصد، جلگه۵۷درصد، جرقویه۶۴درصد و فولادشهر۶۶درصد) که این نیز جای تقدیر و تشکر دارد.

مطالب مشابه

حذف مهر انتخابات از شناسنامه براساس قانون جدید انتخابات، رأی دهندگان با مدارک هویتی: ۱. شناسنامه ۲. کارت ملی ۳. کارت پایان خدمت ۴. گواهینامه ۵. گذرنامه می توانند رأی دهند و مهر کردن شناسنامه حذف شده است

۱ اسفند ۱۴۰۲

سخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند صلاحیت ۷۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس تایید شد.  

۱ اسفند ۱۴۰۲

مرحله دوم آمادگی دفاعی مدارس پسرانه شهرستان به صورت متمرکز و با اجرای نمایشگاه تسلیحات و ادوات نظامی ،برنامه شبیه ساز تیراندازی و کلاس های جنگ نرم و … در ناحیه سمیرم به مدت سه روز اجرا خواهد شد.

۱ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت در پیامی هفته سربازان گمنام را تبریک گفت. بسمه تعالی سربازان گمنام امام زمان موجب سربلندی مردم ایرانند. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تامین امنیت عمومی، حفاظت و حراست از کیان نظام اسلامی و پاسداری از ارزشهای ناب اسلامی و انقلابی بر عهده کسانی است که در اوج […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =