سومین جلسه ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان سمیرم به ریاست فرماندار محترم برگزار شد

فرماندار محترم شهرستان سمیرم در سومین جلسه ستاد اجرائی خدمات سفر:« تمام مسئولین با همکاری همشهریان بایستی راستای در راستای شعار انتخابی برای نوروز ۱۴۰۱ با عنوان ” نوروزی به یادماندنی با مدیریتی مسئولانه در سمیرم مقصد طبیعت‌گردی” تلاش نمایند. – سومین جلسه ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان سمیرم به ریاست فرماندار محترم و با […]

فرماندار محترم شهرستان سمیرم در سومین جلسه ستاد اجرائی خدمات سفر:« تمام مسئولین با همکاری همشهریان بایستی راستای در راستای شعار انتخابی برای نوروز ۱۴۰۱ با عنوان ” نوروزی به یادماندنی با مدیریتی مسئولانه در سمیرم مقصد طبیعت‌گردی” تلاش نمایند.

– سومین جلسه ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان سمیرم به ریاست فرماندار محترم و با حضور معاونت محترم برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ، جانشین محترم نیروی انتظامی ، همکاران محترم اداره اطلاعات و روسای کمیته های خدمات سفر و دستگاههای خدمات رسان درسالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

– در این جلسه ابتدا مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اهم اقدامات انجام گرفته توسط کارشناسان این اداره را در راستای آمادگی و ارائه خدمات مطلوب به گردشگران ارائه که از اهم آن می‌توان به:

* بازرسی از تمام واحدهای اقامتی و پذیرایی توسط تیم مشترک ادارات نظارتی

* آماده نمودن اقلام تبلیغاتی با همکاری دیگر ادارات جهت راهنمای گردشگران

* برگزاری جلسات متعدد با مدیران واحدهای تاسیسات اقامتی و خدماتی

*پیگیری مصوبات صورتجلسه قبل از جمله مشخص نمودن مکان های ایستگاه‌های امنیت و سلامت و پیگاههای راهنمای مسافران نوروزی و … اشاره نمود

– در ادامه به دستور فرماندار محترم و اعضای کمیته‌های خدمات اجرائی سفر اهم فعالیتهای انجام گرفته در طول این مدت را ارائه و آمادگی همه جانبه برای نوروز به یادماندنی سخن گفتند.

– در این جلسه جانشین محترم فرماندهی نیروی انتظامی ضمن تشریح وظایف قرارگاه امام علی علیه السلام گفت نیروی محترم انتظامی با شعار ” پلیس هوشمند قانون‌مداری و نشاط بهاری” به استقبال نوروز ۱۴۰۱ می رود .

ایشان در ادامه به موارد مهمی در خصوص هماهنگی و همکاری جهت یک نوروز متفاوت و نشاط آور را اشاره که اهم آن عبارت بود

* اگاهی کامل ادارات به وظایف و حضور به موقع و اثربخش در مواقع مورد نیاز

* خود حفاظتی ادارات خصوصاً در چهارشنبه آخر سال

* همکاری در خصوص در اختیار قرار دادن خودرو کمکی به نیروی محترم انتظامی و پلیس راهور

* همکاری جهت ارائه لیست گردشگران خارجی و هماهنگی با اداره میراث فرهنگی و گردشگری

* پیگیری و رفع مشکلات مجموعه آبشار و پارک دریاچه و حضور مستمر همکاران شهرداری

* گشت تعزیرات و اداره صمت و تنظیم بازار

* توقف حفاری ها از بیستم اسفند ماه

* اعلام شماره تلفن ۵۶۶۶ ۲۱۱۱ به نام مرکز کنترل و…

– در این جلسه جانمایی ایستگاههای امنیت و سلامت و برپایی چادرهای عشایری ارائه محصولات روستایی توسط بخشداران محترم و با هماهنگی دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی از جمله هلال احمر پلیس راهور، اداره راهداری و اداره میراث فرهنگی مشخص و وظیفه اصلی آن بر عهده بخشدار محترم مرکزی قرار گرفت

-در ادامه همکاران محترم شهرداری شهرستان و دیگر شهرداری های شهرستان درخصوص آمادگی فضای شهری و تفرجگاه ها و پایگاه های اطلاع رسانی و اداره آموزش و پرورش در خصوص آمادگی ارائه خدمات اقامتی در مدارس واحدهای اقامتی دارای مجوز با همکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری و جمعیت هلال احمر نیز در راستای ارائه خدمات امدادی در پایگاه های موجود و ایستگاه های سلامت و امنیت راه اندازی پایگاه های فرهنگی صحبت نمودند.

-در این جلسه همکاران پایگاه حفاظتی جناب آقای صابری و کارشناس گردشگری سرکارخانم طایی نیز حضور و موارد مورد نیاز در خصوص هماهنگی ها را ارایه نمودند.

– در پایان فرماندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ضمن تشکر از حضور اکثریت اعضا و تبریک اعیاد شعبانیه به ظرفیتها و پتانسیل های شهرستان خصوصاً در حوزه گردشگری و صنایع دستی اشاره و با توجه به موقعیت خاص قرار گیری شهرستان در مسیر شمال به جنوب کشور از همه دستگاه های خدمات رسان عضو ستاد اجرایی خدمات سفر با همدلی ،همکاری و هماهنگی همدیگرو کمک همشهریان بایستی نوروزی به یاد ماندنی را برای گردشگران حضوری در شهرستان رقم بزنیم

ایشان همچنین تاکید کرد تمام و اعضای کمیته ها بایستی به وظایف خود واقف از تمام ظرفیت های موجود در راستای ارائه خدمات مطلوب استفاده نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم، دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، هلاکویی معاونت، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها جهت بررسی مشکلات و پروژه های نیمه کاره کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

دیدار بخشدار بخش پادنا علیا با مهندس بزرگ زاد کارشناس بنیاد مسکن جهت تأمین قیر یارانه ای برای دهیاران بخش دیدار با مهندس کاظمی کارشناس حوزه راه روستایی در اداره راهداری استان و پیگیری تأمین‌ بودجه جهت جاده شهید دژکرد دیدار با مهندس نوذری کارشناس غذا و دارو جهت پیگیری ناحیه صنعتی بخش پادنا علیا

۱۳ آذر ۱۴۰۲

نصب المان لاتین شهر بیده در میدان کشاورز و  المان دست و سیب در ورودی شهر بیده    

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 20 =