🔹جلسه شورا ی ترافیک شهرستان سمیرم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، جلسه شورای ترافیک شهرستان راس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. از جمله موارد مطرح شده در این جلسه ، مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان و لزوم فعالیت هرچه بیشتر دستگاه‌های عضو ترافیک شهرستان جهت کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای عنوان شد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، جلسه شورای ترافیک شهرستان راس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

🔹از جمله موارد مطرح شده در این جلسه ، مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان و لزوم فعالیت هرچه بیشتر دستگاه‌های عضو ترافیک شهرستان جهت کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای عنوان شد. مقرر گردید:

🔸اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان با هماهنگی بخشداری مرکزی و پلیس راه نسبت به ارائه دستورالعمل و ضوابط احداث سرعت کاه به دهیاری روستا جهت اصلاح سرعتکاه‌های موجود در روستا اقدام نماید .

🔹شهرداری سمیرم با هماهنگی پلیس راهور نسبت به احداث سرعتکاه روبروی دانشگاه پیام نور با اخذ نظر کارشناسی و ضوابط فنی اقدام نماید .

🔸پلیس راهور شهرستان با هماهنگی و همکاری شهرداری سمیرم نسبت به مسدود نمودن خیابان شیخ صدوق جهت اجرای پروژه تعریض خیابان مذکور اقدام نماید .

🔹اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان با هماهنگی و همکاری بخشداری پادنا علیاء و پلیس راه اقدامات لازم جهت نصب تابلوهای راهنمایی دهیاریهای بخش را معمول نماید .

🔸شهرداری سمیرم با هماهنگی پلیس راهور نسبت به اصلاح و ایمن سازی سه راهی حادثه خیز مولوی اقدام نماید.

🔹اداره برق شهرستان با همکاری شهرداری سمیرم نسبت به اصلاح روشنایی بلوار شورا ( پارک دریاچه) اقدام نماید.

🔸شهرداری سمیرم با هماهنگی پلیس راهور شهرستان ضمن بازدید نسبت به جانمایی و اجرای سرعتکاههای مورد نیاز خیابان شیخ کلینی طبق ضوابط فنی اقدام نماید.

🔹شهرداری سمیرم نسبت به ترمیم و اصلاح آسفالت ورودی بلوار ابن سینا از سمت ونک اقدام نماید.

🔸اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان با هماهنگی پلیس راه نسبت به ایمن سازی سه راهی های رهیز و بارند اقدام نماید

🔹با توجه به درخواست شهرداری بیده جهت یک طرفه نمودن خیابان شهید مجید موسوی بیده، شهرداری با هماهنگی پلیس راهور شهرستان و اخذ نظر کارشناسی اقدام نماید .

🔸شهرداری بیده با هماهنگی پلیس راهور ضمن بازدید از خیابان‌های گود بید و مطهری جنوبی نسبت به احداث سرعتکاه با نظر کارشناسی اقدام نماید .

🔹بخشداری مرکزی مکاتبات لازم جهت جابجایی خط لوله گاز پل ورودی روستای عقدک را معمول نماید .

مطالب مشابه

بسمه تعالی ۱۸ آذرماه روز حماسه و ایثار شهرستان سمیرم بهانه‌ای است برای تقدیر از حماسه‌سازان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، آنان که تاریخ سازند و نام و یادشان همواره در کتاب ایثار وشهادت به یادگار می‌ماند، روزی که نشان از عزم و اراده و همت مردمی است که با ایثار، جان و […]

۱۸ آذر ۱۴۰۲

ورود پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام به منطقه وردشت.

۱۸ آذر ۱۴۰۲

دیدار شهردار بیده، رئیس شورای شهرستان و معاونت آموزش و پرورش شهرستان سمیرم با دانش آموزان مدرسه استثنایی شهر بیده

۱۸ آذر ۱۴۰۲

اطلاعیه قابل توجه کشاورزان گرامی شهرستان سمیرم: به اطلاع می‌رساند با توجه به این‌که آخرین مهلت بیمه زراعت (گندم و جو) تا پایان آذرماه می‌باشد لطفاً نسبت به بیمه محصولات خود در فرصت محدود باقیمانده اقدام نمائید. لازم به ذکر است تنها چتر حمایتی دولت در صورت وقوع خسارت به محصولات کشاورزی در اثر حوادث […]

۱۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =