ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به صورت ویدیو کنفرانس با فرمانداران استان برگزار شد.

معاون استاندار در ستاد استانی مقابله با کرونا: ستاد مقابله با کرونا بعنوان یک سرمایه ارزشمند حفظ شود معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: به جای «ستاد مدیریت و مقابله با کرونا» نام «کارگروه مدیریت فوریت های بهداشتی و درمانی» را برای جلسات ستاد انتخاب می کنیم که تنها یکی از وظایف آن […]

معاون استاندار در ستاد استانی مقابله با کرونا:
ستاد مقابله با کرونا بعنوان یک سرمایه ارزشمند حفظ شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: به جای «ستاد مدیریت و مقابله با کرونا» نام «کارگروه مدیریت فوریت های بهداشتی و درمانی» را برای جلسات ستاد انتخاب می کنیم که تنها یکی از وظایف آن مدیریت و مقابله با کرونا خواهد بود.

شامگاه بیستم دی ماه، ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و سایر اعضا همچنین به صورت ویدیو کنفرانس با فرمانداران استان برگزار شد.

در این نشست محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان کرد: در روزهای اوج گیری ویروس کرونا تجربیات بسیاری را به دست آوردیم و البته هزینه این تجربیات را پرداخت کرده‌ایم.
وی ادامه داد: برگزاری نشست های مقابله با کرونا در سطح ملی و استانی یکی از همین تجربیات ارزشمند است. جلسات ستاد کرونا ساختار و قوام یافته اند و می دانیم با همگرایی و هم‌پوشانی‌ مسئولین در رده های مختلف می توانیم در برابر یک ویروس ناشناخته نیز استقامت کنیم، پس این تجربه یک سرمایه ارزشمند است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم، دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، هلاکویی معاونت، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها جهت بررسی مشکلات و پروژه های نیمه کاره کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

دیدار بخشدار بخش پادنا علیا با مهندس بزرگ زاد کارشناس بنیاد مسکن جهت تأمین قیر یارانه ای برای دهیاران بخش دیدار با مهندس کاظمی کارشناس حوزه راه روستایی در اداره راهداری استان و پیگیری تأمین‌ بودجه جهت جاده شهید دژکرد دیدار با مهندس نوذری کارشناس غذا و دارو جهت پیگیری ناحیه صنعتی بخش پادنا علیا

۱۳ آذر ۱۴۰۲

نصب المان لاتین شهر بیده در میدان کشاورز و  المان دست و سیب در ورودی شهر بیده    

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 3 =