رفع مشکل معابر خاکی بافت فرسوده شهرستان سمیرم

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم با اشاره به اختصاص ۱۶۶ تن قیر رایگان جهت آسفالت معابر خاکی محلات هدف بازآفرینی شهری شهرستان سمیرم گفت: سه هزار و ۳۰۰ متر آسفالت در این معابر اجرا شده است. به گزارش روابط عمومی فرماندااری شهرستان سمیرم به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ […]

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم با اشاره به اختصاص ۱۶۶ تن قیر رایگان جهت آسفالت معابر خاکی محلات هدف بازآفرینی شهری شهرستان سمیرم گفت: سه هزار و ۳۰۰ متر آسفالت در این معابر اجرا شده است.
به گزارش روابط عمومی فرماندااری شهرستان سمیرم به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ حسین منصورزاده رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم در خصوص اقدامات بعمل آمده در راستای رفع مشکل معابر آسفالت نشده محلات هدف بازآفرینی شهری این شهرستان اذعان داشت: در راستای توسعه شهری و ایمنی در تردد مردم این مناطق با پیگیری‌هایی انجام شده ۱۶۶ تن قیر رایگان به این امر اختصاص داده شد.

وی با اشاره به تحویل سهمیه قیر به شهرداری‌های سمیرم، حنا، کمه و ونک، اذعان داشت: در حال حاضر آسفالت معابر بافت فرسوده شهری شهرستان سمیرم در مجموع به طول سه هزار و ۳۰۰ متر اجرا شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم با بیان اینکه همواره یکی از مشکلات بافت‌های فرسوده وجود معابر خاکی است گفت: این معابر آسفالت نشده شرایط نامطلوبی را برای زندگی مردم ایجاد کرده بود که به لطف خدا تحویل قیر و اجرای آسفالت معابر بمنظور رسیدن به استانداردهای مطلوب انجام شد.

وی اضافه کرد: همچنین با تلاش‌های بعمل آمده آسفالت معابر مجتمع‌های ۱۰۵ واحدی و ۳۶ واحدی مسکن مهر شهر سمیرم نیز اجرا شده است.

منصورزاده در خصوص دیگر اقدامات توسعه‌ای برای محلات هدف بازآفرینی این شهرستان عنوان کرد: عملیات اجرایی ساخت خانه کشتی با زیربنای ۳۰۰ مترمربع در محله کوشک واقع در شهر سمیرم با مشارکت شهرداری آغاز شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در راستای اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها، دوره آموزشی مهارتی اصول کشاورزی حفاظتی و پرورش گیاهان دارویی با حضور کشاورزان، کارشناسان بیمه و کارشناسان مدیریت در محل مرکز جهاد کشاورزی برگزار گردید. ️در این کلاس مهندس جهانگیری توضیحات جامع و کاملی در رابطه با اصول کشاورزی حفاظتی(تناوب زراعی، مدیریت بقایا به عنوان پوشش دائمی […]

۷ آذر ۱۴۰۲

با حضور فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سمیرم جناب سرهنگ اسماعیلی و جناب سروان قائم مقامی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید دستغیب برگزار شد. در این مراسم از زحمات سه ساله برادر داودی تقدیر و برادر بسیجی محمد آقائیان به عنوان فرمانده جدید پایگاه معارفه […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  دوره آموزش امداد و نجات پرسنل شهرداری، آتش نشانی و جمعی از داوطلبین در ساختمان آتش نشانی شهر حنا برگزار شد. این برنامه با مشارکت شهرداری حنا و هلال احمر شهرستان سمیرم اجرا شد.

۷ آذر ۱۴۰۲

سومین دوره آموزشی مداحی در شهرستان سمیرم با حضور اساتید شهرستان و استان محل ثبت نام: اداره تبلیغات اسلامی سمیرم  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =