دیدار و گفتگوی فرماندار شهرستان سمیرم با معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان

مهندس الیاس پور به مناسبت هفته دامپزشکی با حضور در محل شبکه دامپزشکی شهرستان سمیرم با معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان، رئیس و کارکنان این شبکه دیدار نمود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  سمیرم؛ همزمان با هفته گرامیداشت دامپزشکی دکتر محمد کشتکار معاون توسعه و منابع با همراهی مهندس کوروش دهقان مسئول […]

مهندس الیاس پور به مناسبت هفته دامپزشکی با حضور در محل شبکه دامپزشکی شهرستان سمیرم با معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان، رئیس و کارکنان این شبکه دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  سمیرم؛ همزمان با هفته گرامیداشت دامپزشکی دکتر محمد کشتکار معاون توسعه و منابع با همراهی مهندس کوروش دهقان مسئول حراست و امیر مساح مسئول واحد حقوقی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان به این شهرستان سفر نمودند.

با عنایت به این سفر، مهندس الیاس پور فرماندار شهرستان سمیرم با حضور در شبکه دامپزشکی شهرستان ضمن تبریک ۱۴ مهر ماه روز ملی و هفته دامپزشکی و دیدار با دکتر کشتکار معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان، دکتر ترزبان <<رئیس شبکه>> و کارشناسان و کارکنان این شبکه، از خدمات انجام شده توسط دامپزشکی در سطح شهرستان با هدف ارتقاء سطح بهداشت و سلامتی عمومی، صیانت از سرمایه های دامی و … تقدیر نمود.

در این دیدار و گفتگو معاون توسعه و منایع دامپزشکی استان ضمن تشکر از حضور فرماندار به شرح مختصری از فعالیتهای دامپزشکی پرداخت و مشکلات و کمبودهای دامپزشکی را بیان نمود.

وی در بخشی دیگر بهبود وضعیت اعتبارات، تعمیر و تجهیز ساختمان، خودروهای شبکه و همچنین پبگیری و همکاری در تعیین تکلیف زمین شبکه دامپزشکی سمیرم و پست دامپزشکی پادنا را خواستار شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

حذف مهر انتخابات از شناسنامه براساس قانون جدید انتخابات، رأی دهندگان با مدارک هویتی: ۱. شناسنامه ۲. کارت ملی ۳. کارت پایان خدمت ۴. گواهینامه ۵. گذرنامه می توانند رأی دهند و مهر کردن شناسنامه حذف شده است

۱ اسفند ۱۴۰۲

سخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند صلاحیت ۷۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس تایید شد.  

۱ اسفند ۱۴۰۲

مرحله دوم آمادگی دفاعی مدارس پسرانه شهرستان به صورت متمرکز و با اجرای نمایشگاه تسلیحات و ادوات نظامی ،برنامه شبیه ساز تیراندازی و کلاس های جنگ نرم و … در ناحیه سمیرم به مدت سه روز اجرا خواهد شد.

۱ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت در پیامی هفته سربازان گمنام را تبریک گفت. بسمه تعالی سربازان گمنام امام زمان موجب سربلندی مردم ایرانند. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تامین امنیت عمومی، حفاظت و حراست از کیان نظام اسلامی و پاسداری از ارزشهای ناب اسلامی و انقلابی بر عهده کسانی است که در اوج […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =