دومین جلسه ستاد تسهیل سفر‌های نوروزی شهرستان سمیرم با حضور فرماندار، واعضای ستاد تسهیل سفر‌های نوروزی درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

دومین جلسه ستاد تسهیل سفر‌های نوروزی شهرستان سمیرم با حضور فرماندار، واعضای ستاد تسهیل سفر‌های نوروزی درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم، دومین جلسه ستاد تسهیل سفر‌های نوروزی به ریاست مهندس الیاس پورفرماندار و با حضور دیگر اعضاء عضو ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. فرماندار […]

دومین جلسه ستاد تسهیل سفر‌های نوروزی شهرستان سمیرم با حضور فرماندار، واعضای ستاد تسهیل سفر‌های نوروزی درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم، دومین جلسه ستاد تسهیل سفر‌های نوروزی به ریاست مهندس الیاس پورفرماندار و با حضور دیگر اعضاء عضو ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در این جلسه با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال و ورود مسافران نوروزی به شهرستان، اولین اولویت اعضا رعایت دستورالعمل های مربوطه به مدیریت بیماری کرونا در اماکن عمومی ومحل اسکان مسافران می باشد و خواستار همکاری مدیران ادارات با اداره میراث فرهنگی شهرستان جهت ایجاد هماهنگی لازم جهت حفظ سلامتی شهروندان و همینطور مسافرین نوروزی شد.
مهندس الیاس پوربر رصد عملکرد ادارات در ایام نوروز متناسب با وظایف آنها تاکید کرد و گفت: در شهر ها و همینطوربخش ها و روستاها بخشداران ،شهرداران و دهیاران بایداز نزدیک پیگیری انجام ورعایت دستور العملهای ابلاغی مدیریت بیماری کرونا باشند واین از موضوعاتی است که باید به جد پیگیری شود.
ایشان افزودند: با بیان اینکه محدودیتی برای سفرهای نوروزی از سوی ستاد ملی کرونا اعلام نشده است خاطر‌نشان کرد: بخشداران آمادگی سفرهای نوروزی را داشته باشند و نظارت بر رستوران‌ها و اماکن اقامتی و گردشگری در دستور کار قرار گیرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته بسیج و در آخرین روز این هفته در دادگستری شهرستان سمیرم پایگاه مقاومت بسیج شهدا غزه با همکاری فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سرهنگ اسماعیلی و با حضور رئیس دادگستری، دادستان شهرستان سمیرم و جمعی از مسولین افتتاح و راه‌اندازی گردید. رجایی رئیس دادگستری شهرستان سمیرم در حاشیه این افتتاحیه عنوان […]

۸ آذر ۱۴۰۲

در ادامه اجرای طرح نذر خدمت و تشدید بازرسی و نظارت، گشت مشترک بازرسی و نظارت شهرستان سمیرم با حضور کارشناسان و بازرسین ادارات تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت و همچنین جهاد کشاورزی شهرستان سمیرم برگزار شد. در این گشت مشترک در بخش وردشت تعداد ۱۳ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت و ضمن […]

۸ آذر ۱۴۰۲

جلسه شورای مسکن شهرستان سمیرم با موضوع بررسی طرح آماده سازی نهضت ملی مسکن شهرهای سمیرم و حنا به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم و اعضا تشکیل گردید . در این جلسه ضمن بررسی موارد فنی و پس از بحث و تبادل نظر آماده سازی سایت های ۲۱۲ واحدی نهضت ملی شهر حنا و ۸۲ […]

۸ آذر ۱۴۰۲

طبیعت زیبای روستای قلعه قدم سمیرم مقصد طبیعت گردی/سام آرام  

۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 12 =