در سومین روز از پیش ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۷ نفر در شهرستان سمیرمثبت نام کردند

به گزارشروابط عمومی فرمانداری سمیرم،اصغر هدایت فرماندار سمیرم اظهار داشت: خبرنگاران از یک طرف چشم و گوش و زبان مردم و از یک طرف وسیله انتقال خدمات دولت و نظام به مردم در راستای امیدآفرینی این پیام هستند. وی افزود:  امروزه واقعا جامعه ما به این امید و نشاط نیاز مبرم دارد و یکی از […]

به گزارشروابط عمومی فرمانداری سمیرم،اصغر هدایت فرماندار سمیرم اظهار داشت: خبرنگاران از یک طرف چشم و گوش و زبان مردم و از یک طرف وسیله انتقال خدمات دولت و نظام به مردم در راستای امیدآفرینی این پیام هستند.

وی افزود:  امروزه واقعا جامعه ما به این امید و نشاط نیاز مبرم دارد و یکی از مؤلفه‌های رضایت‌مندی در مردم خواهد بود چرا که به دنبال آن مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف رقم خواهد خورد.

هدایت تصریح کرد: امسال شاهد برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم که با توجه به تغییرات این دوره از انتخابات، پیش ثبت نام آن از روز دوشنبه ۱۶ مرداد آغاز شده و تا روز ۲۲ مردادماه به مدت یک هفته ادامه دارد .

فرماندار سمیرم بیان کرد: این پیش ثبت نام برای ثبت نام نهایی لازم است و اگر عزیزان پیش ثبت نام انجام ندهند در ثبت نام نهایی که از ۲۷ مهرماه تا چهارشنبه ۳ آبان ماه به مدت یک هفته برگزار می‌شود نمی‌توانند ثبت نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: ثبت نام در سمیرم با استقبال خوبی شروع شده است و از مردم درخواست می‌کنم افرادی که شایستگی لازم را دارند در این حوزه ثبت نام کنند تا از گروه، اقوام و جناح‌های مختلفی در داوطلبین داشته باشیم و مشارکت خوبی در شهرستان رقم بزنیم.

وی عنوان کرد: در پایان سومین روز از ثبت نام در شهرستان سمیرم ۲۷ نفر شامل چهار نفر زن و ۲۳ نفر مرد ثبت نام کردند که از نظر سنی ۳۳ درصد بین سی تا ۳۵ سال، ۱۹ درصد بین ۳۵ تا ۴۰ سال، ۱۹ درصد بین ۴۰ تا ۴۵ سال، ۱۱ درصد ۴۵ تا ۵۰ سال، ۱۱ درصد ۵۰ تا ۵۵ سال، ۵۵ تا ۶۰ سال ۶۵ تا ۷۰ سال نیز ۴ درصد را تشکیل می‌دهند.

اصغر هدایت گفت: عزم و اراده شهرستان در راستای اجرای صحیح و قانونمند انتخابات و فراهم کردن بستر مشارکت بیشتر مردم حول چهار محور و رویکرد اصلی سلامت، رقابت، مشارکت و امنیت است و رویکرد شهرستان را حول این چهار مؤلفه بسبج می‌کنیم تا هدف نهایی ما که مشارکت حداکثری مردم در شهرستان است رقم بخورد.

مطالب مشابه

به مناسبت هفته بسیج و در آخرین روز این هفته در دادگستری شهرستان سمیرم پایگاه مقاومت بسیج شهدا غزه با همکاری فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سرهنگ اسماعیلی و با حضور رئیس دادگستری، دادستان شهرستان سمیرم و جمعی از مسولین افتتاح و راه‌اندازی گردید. رجایی رئیس دادگستری شهرستان سمیرم در حاشیه این افتتاحیه عنوان […]

۸ آذر ۱۴۰۲

در ادامه اجرای طرح نذر خدمت و تشدید بازرسی و نظارت، گشت مشترک بازرسی و نظارت شهرستان سمیرم با حضور کارشناسان و بازرسین ادارات تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت و همچنین جهاد کشاورزی شهرستان سمیرم برگزار شد. در این گشت مشترک در بخش وردشت تعداد ۱۳ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت و ضمن […]

۸ آذر ۱۴۰۲

جلسه شورای مسکن شهرستان سمیرم با موضوع بررسی طرح آماده سازی نهضت ملی مسکن شهرهای سمیرم و حنا به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم و اعضا تشکیل گردید . در این جلسه ضمن بررسی موارد فنی و پس از بحث و تبادل نظر آماده سازی سایت های ۲۱۲ واحدی نهضت ملی شهر حنا و ۸۲ […]

۸ آذر ۱۴۰۲

طبیعت زیبای روستای قلعه قدم سمیرم مقصد طبیعت گردی/سام آرام  

۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =