جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع ازدواج در اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم برگزار شد . سجاد سلیمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم در این جلسه موضوع ازدواج را بسیار مهم و آموزش قبل از ازدواج را یکی از راهکارهای اصلی در به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع ازدواج در اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم برگزار شد .

سجاد سلیمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمیرم در این جلسه موضوع ازدواج را بسیار مهم و آموزش قبل از ازدواج را یکی از راهکارهای اصلی در به حداقل رساندن آسیب‌های این حوزه نامید و افزود: چنانچه جوانان با علم و آگاهی کافی ازدواج کنند مطمئنا زندگی آنان از قوام بیشتری برخوردار و جدایی زوجین در آن کمتر اتفاق خواهد افتاد.

وی تصریح کرد: بر اساس آمار اعلام شده شهرستان سمیرم در بحث ازدواج، جزو شهرستان‌های دارای بحران محسوب شده که می طلبد به صورت جدی در این حوزه ورود وراهکار مناسبی به منظور برون رفت از این مشکل اندیشیده شود.

بعد از بیان نظرات اعضا جلسه، مقرر گردید: ستاد ساماندهی امور جوانان که در فرمانداری سمیرم برگزار می‌گردد با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد و همکاری مشترک ادارات در برگزاری کارگاه‌های آموزشی، ازدواج اعزام مدرس، تهیه محل برگزاری کارگاه در شهر و شهرستان و دعوت از جامعه هدف صورت پذیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آبان ماه سال جاری هزار و پانصد میلیارد تومان عوارض مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها فرمانداری‌ها استان اصفهان جهت روستاهای فاقد دهیاری پرداخت شد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

فراخوان دریافت پژوهش‌های حوزه زنان و خانواده ویژه کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها، دستگاه‌های اجرایی و فعالین فرهنگی حوزه زنان و خانواده.

۷ آذر ۱۴۰۲

اهدای ۴۰ سری جهیزیه به نو عروسان به مناسبت هفته بسیج با حضور سردار فدا فرماندهی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) اهدایی قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره)

۷ آذر ۱۴۰۲

سردار فدا، فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان به همراه اصغر هدایت فرماندار و سرهنگ اسماعیلی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سمیرم‌ با خانم دکتر خدیجه همتی نخبه سمیرمی اهل روستای علی‌آباد آقداش در بخش وردشت دیدار کردند.

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =