جلسه کارگروه عفاف و حجاب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، جلسه کارگروه عفاف و حجاب به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم برگزار شد. وی ضمن اشاره به اهمیت عفاف و حجاب افزود: حجاب و عفاف یک فریضه الهی، واجب شرعی و قانون جمهوری اسلامی است و بعنوان ویترین هر کشور اسلامی است که رعایت آن باید عملی شود. هدایت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، جلسه کارگروه عفاف و حجاب به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم برگزار شد.

وی ضمن اشاره به اهمیت عفاف و حجاب افزود: حجاب و عفاف یک فریضه الهی، واجب شرعی و قانون جمهوری اسلامی است و بعنوان ویترین هر کشور اسلامی است که رعایت آن باید عملی شود.

هدایت با تاکید بر عملی کردن اهمیت حجاب و عفاف در شهرستان به مناطق گردشگری اشاره و تصریح کرد: چهار نقطه گردشگری شهرستان باجدیت پیگیری شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم در این جلسه برنامه های پیشنهادی جهت فرهنگ سازی هرچه بهتر اهمیت حجاب و عفاف عنوان شد.

 

مطالب مشابه

اطلاعیه قابل توجه شهروندان عزیز: به استحضار می رساند جابجایی ساختمان اداره‌ حفاظت محیط زیست شهرستان سمیرم انجام‌ و در ساختمان جدید( خانه سازمانی نرسیده به اداره فنی و حرفه ای) انتقال یافت. آدرس: سمیرم، بلوار سپاه، خیابان امام رضا نرسیده به اداره فنی و حرفه ای. ساختمان محیط زیست شهرستان سمیرم

۷ آذر ۱۴۰۲

در آبان ماه سال جاری هزار و پانصد میلیارد تومان عوارض مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری‌ها، دهیاری‌ها فرمانداری‌ها استان اصفهان جهت روستاهای فاقد دهیاری پرداخت شد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

فراخوان دریافت پژوهش‌های حوزه زنان و خانواده ویژه کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها، دستگاه‌های اجرایی و فعالین فرهنگی حوزه زنان و خانواده.

۷ آذر ۱۴۰۲

اهدای ۴۰ سری جهیزیه به نو عروسان به مناسبت هفته بسیج با حضور سردار فدا فرماندهی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) اهدایی قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره)

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =