جلسه شورای زکات شهرستان سمیرم به ریاست آقای علی درویشی معاون محترم سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان سمیرم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم ، جلسه شورای زکات شهرستان به ریاست معاون محترم فرماندار و دیگر اعضاء شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه جمع آوری زکات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین رنجبر رئیس محترم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمیرم ، جلسه شورای زکات شهرستان به ریاست معاون محترم فرماندار و دیگر اعضاء شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه جمع آوری زکات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین رنجبر رئیس محترم جمع آوری زکات استان اصفهان برگزار گردید ایشان ضمن تجلیل از همه فعالان عرصه ترویج فرهنگ زکات اظهار داشت:
بنا بر قوانین زکات جمع آوری شده در هر روستا و شهر صرفاً باید در همان مکان جمع آوری شده به مستحق آن پرداخت شود.
وی اضافه کرد: نیازهای فقرای جامعه اسلامی از طریق پرداخت خمس و زکات تامین می شود و باید همه ما در ادای این فرایض سهیم باشیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان سمیرم نیز در این جلسه بر تبلیغ پرداخت زکات در همه مناطق به ویژه روستاها تاکید کرد و افزود: در این راستا می توان از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز بهره برد،وی افزود در صورتی که از ظرفیت‌های ادارات نیز در راستای تبلیغ فریضه زکات استفاده شود، بهتر می‌توان در زمینه زکات عمل کرد.

مطالب مشابه

ستاد معاینه فنی، سرگرد امیری رئیس پلیس راهور، رضایی رئیس اداره محیط زیست و قائم‌ مقامی مسئول معاینه فنی از مرکز معاینه فنی خودرو های سبک شهرداری بازدید کردند و در رابطه با رعایت تمام مراحل معاینه فنی، آینه، چراغ‌های خطر و شیشه‌های شکسته تذکر دادند.  

۷ آذر ۱۴۰۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان از انتخاب نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، رسول تاجمیر ریاحی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: باتوجه به نقش تأثیرگذار تشکل‌ها در مقاطع مختلف، رشد روزافزون و مشارکت این قشر […]

۷ آذر ۱۴۰۲

به مناسبت هفته بسیج عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدا شهر ونک و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا ،توسط مردم و مسئولین شهر و شهرستان برگزار شد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

همایش رژه موتوری گردان امام علی علیه السلام سمیرم و حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام به مناسبت پنجم آذر ماه سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) با همکاری فرماندهی فراجا شهرستان سمیرم برگزار شد.

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 17 =