جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری برگزار شد

جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری برگزار شد . فرماندار سمیرم در این جلسه با اشاره به موضوع مدیریت بحران و آمادگی در مقابله و پیشگیری آن گفت: همه دستگاه‌ها باید با تمام امکانات و نیروی لازم در خدمت این ستاد قرار گیرند و به مردم خدمت رسانی کنند . مراد الیاس پور اظهار داشت […]

جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری برگزار شد .
فرماندار سمیرم در این جلسه با اشاره به موضوع مدیریت بحران و آمادگی در مقابله و پیشگیری آن گفت: همه دستگاه‌ها باید با تمام امکانات و نیروی لازم در خدمت این ستاد قرار گیرند و به مردم خدمت رسانی کنند .

مراد الیاس پور اظهار داشت : مدیران دستگاه‌های مرتبط با شرایط بحران در برف باید با هماهنگی و تعامل کامل در جهت رفع مشکلات اقدام کنند .

وی افزود: اگر قبل از بارش دستگاه‌های خدمات رسان اقدامات پدافند غیر عامل را رعایت کرده باشند آسیب‌های کمتری خواهند دید و خدمات بهتری به مردم خواهند داد .

فرماندار سمیرم با اشاره به موضوعات گاز .آب .برق .راه ،ارتباطات و خدمات اورژانسیدر زمان بارش به مدیران این دستگاه ها توصیه کرد: شرایط پایدار در بارندگی ها حفظ شود تا مردم دچار مشکل نشوند .

برچسب ها :
مطالب مشابه

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در برگزاری انتخابات درصدد کاهش هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم؛ تلاش می‌کنیم انتخابات در شأن جمهوری اسلامی اما با صرفه‌جویی انجام شود. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، یکشنبه دوازدهم آذرماه، در حاشیه بیست و هفتمین جلسه ستاد […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم، دکتر شاه نظری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، هلاکویی معاونت، بخشداران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها جهت بررسی مشکلات و پروژه های نیمه کاره کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

دیدار بخشدار بخش پادنا علیا با مهندس بزرگ زاد کارشناس بنیاد مسکن جهت تأمین قیر یارانه ای برای دهیاران بخش دیدار با مهندس کاظمی کارشناس حوزه راه روستایی در اداره راهداری استان و پیگیری تأمین‌ بودجه جهت جاده شهید دژکرد دیدار با مهندس نوذری کارشناس غذا و دارو جهت پیگیری ناحیه صنعتی بخش پادنا علیا

۱۳ آذر ۱۴۰۲

نصب المان لاتین شهر بیده در میدان کشاورز و  المان دست و سیب در ورودی شهر بیده    

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =