جلسات ستاد انتخابات در استان به صورت هفتگی برگزار می‌شود/ مرّ قانون در انتخابات اجرا خواهد شد

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: دلیل برگزاری هفتگی ستاد انتخابات استان فراهم کردن مقدمات و بسترهای لازم جهت برگزاری انتخابات به بهترین نحو است تا انجام امور به روزهای پایانی واگذار نشود. به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان در پایان دهمین جلسه ستاد انتخابات استان، گفت: […]

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: دلیل برگزاری هفتگی ستاد انتخابات استان فراهم کردن مقدمات و بسترهای لازم جهت برگزاری انتخابات به بهترین نحو است تا انجام امور به روزهای پایانی واگذار نشود.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری رئیس ستاد انتخابات استان در پایان دهمین جلسه ستاد انتخابات استان، گفت: این نشست به صورت مشترک با کارگروه‌های اجرایی انتخابات در ۲۸ شهرستان استان و به صورت وبیناری با حضور رؤسای کمیته‌های انتخابات شهرستان‌ها و فرمانداران برگزار شد.
وی ادامه داد: در این جلسه تشکیل کارگروه‌ها در استان مرور شد و طبق گزارش ارائه شده دریافتیم همه کارگروه‌های اجرایی انتخابات با کمیته‌های ذیل آن در شهرستان‌ها تشکیل شده‌اند.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان عنوان کرد: کارگروه‌‌های اجرایی انتخابات استان از دو تا پنج جلسه نیز تشکیل داده‌اند و مقدمات برگزاری انتخابات را دنبال می‌کنند که جای قدردانی دارد.
جان‌نثاری بیان کرد: در این نشست رؤسای کمیته‌های استانی نیز درخواست‌هایی که از شهرستان‌ها برای اجرای بهتر انتخابات داشتند را بیان کردند.
وی خاطرنشان کرد: دلیل برگزاری هفتگی ستاد انتخابات استان فراهم کردن مقدمات و بسترهای لازم جهت برگزاری انتخابات به بهترین نحو است تا انجام امور به روزهای پایانی واگذار نشود.
رئیس ستاد انتخابات استان با تأکید بر اهمیت مشارکت مردم در انتخابات، عنوان کرد: برای دست یافتن به این مهم اطمینان بخشی برای مردم ضروری است از این رو انتخابات با چهار راهبرد مقام معظم رهبری (مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت) برگزار خواهد شد.
وی در پایان متذکر شد: همچنین مسّر هستیم که انتخابات با اجرای مرّ قانون برگزار شود.

مطالب مشابه

آگهی استخدام لشکرعملیاتی زرهی ۸نجف اشرف

۷ آذر ۱۴۰۲

ستاد معاینه فنی، سرگرد امیری رئیس پلیس راهور، رضایی رئیس اداره محیط زیست و قائم‌ مقامی مسئول معاینه فنی از مرکز معاینه فنی خودرو های سبک شهرداری بازدید کردند و در رابطه با رعایت تمام مراحل معاینه فنی، آینه، چراغ‌های خطر و شیشه‌های شکسته تذکر دادند.  

۷ آذر ۱۴۰۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان از انتخاب نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، رسول تاجمیر ریاحی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان گفت: باتوجه به نقش تأثیرگذار تشکل‌ها در مقاطع مختلف، رشد روزافزون و مشارکت این قشر […]

۷ آذر ۱۴۰۲

به مناسبت هفته بسیج عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدا شهر ونک و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا ،توسط مردم و مسئولین شهر و شهرستان برگزار شد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =