توزیع فاز نخست تجهیزات و ماشین‌آلات میان دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی استان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: امروز فاز نخست ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی استان از محل تسهیلات پست بانک توزیع خواهد شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در همایش دهیاران استان که […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: امروز فاز نخست ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی استان از محل تسهیلات پست بانک توزیع خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در همایش دهیاران استان که به مناسبت گرامیداشت روز دهیاری‌ها برگزار شد، گفت: طبق تجربه ما در روستاها و بخش‌های مختلف آنجایی که دهیار مصمم و پیگیر بوده و ارتباط خوبی برقرار کرده توانسته رضایتمندی خوبی را میان مردم ایجاد کند.

وی ادامه داد: عملکرد دهیار می‌تواند زمینه‌ساز اتفاقات بزرگ باشد تا بتوانیم کارایی نظام را نشان دهیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در خصوص شاخصه‌های عملکرد خوب دهیار، گفت: شفافیت، پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع اصل نخست است.

وی ادامه داد: اطلاعات بایستی با خلق خوش و شفاف به مردم ارائه شود.

دکتر زینلیان خاطرنشان کرد: داشتن برنامه مناسب در حوزه‌های مختلف از جمله اشتغال، فرهنگی، آموزشی، پسماند و… در روستا رکن و اصل دوم است این مهم مورد تأکید دفتر روستایی استانداری است.

وی عنوان کرد: اگر این اقدامات انجام شود حتما رضایت خداوند و خلق خداوند ایجاد خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به هیئت حل اختلاف شوراها، گفت: افزایش اطلاعات مرتبط با حوزه کاری دهیاران، استفاده از ظرفیت نخبگان، توسعه مسائل گردشگری و بومگردی، دقت در صدور پروانه‌ها و تخلفات ساختمانی، رعایت تشریفات مناقصه و پروژه‌های عمرانی از جمله موارد مورد تأکید ما به دهیاران است.

دکتر زینلیان خاطرنشان کرد: دهیاران سکان‌داران روستا هستند که باید در راستای آبادانی روستا تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه بایستی هر روستا یک برند و رویداد را به نام خود ثبت کند،‌ عنوان کرد: طرح تکام نیز در نخستین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان مطرح خواهد شد و در استان اجرایی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: کنگره ملی شهدای استان اصفهان نیز از مهرماه امسال تا مهرماه سال آینده خواهد بود و امید است روستاییان از این ظرفیت استفاده کنند.

وی عنوان کرد: خوشبختانه امروز فاز نخست ماشین آلات عمرانی و خدماتی به دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی استان از محل تسهیلات پست بانک توزیع خواهد شد که خبر مسرت‌بخشی است.

مطالب مشابه

به مناسبت هفته بسیج و در آخرین روز این هفته در دادگستری شهرستان سمیرم پایگاه مقاومت بسیج شهدا غزه با همکاری فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سرهنگ اسماعیلی و با حضور رئیس دادگستری، دادستان شهرستان سمیرم و جمعی از مسولین افتتاح و راه‌اندازی گردید. رجایی رئیس دادگستری شهرستان سمیرم در حاشیه این افتتاحیه عنوان […]

۸ آذر ۱۴۰۲

در ادامه اجرای طرح نذر خدمت و تشدید بازرسی و نظارت، گشت مشترک بازرسی و نظارت شهرستان سمیرم با حضور کارشناسان و بازرسین ادارات تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت و همچنین جهاد کشاورزی شهرستان سمیرم برگزار شد. در این گشت مشترک در بخش وردشت تعداد ۱۳ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت و ضمن […]

۸ آذر ۱۴۰۲

جلسه شورای مسکن شهرستان سمیرم با موضوع بررسی طرح آماده سازی نهضت ملی مسکن شهرهای سمیرم و حنا به ریاست اصغر هدایت فرماندار سمیرم و اعضا تشکیل گردید . در این جلسه ضمن بررسی موارد فنی و پس از بحث و تبادل نظر آماده سازی سایت های ۲۱۲ واحدی نهضت ملی شهر حنا و ۸۲ […]

۸ آذر ۱۴۰۲

طبیعت زیبای روستای قلعه قدم سمیرم مقصد طبیعت گردی/سام آرام  

۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =