تشکیل گشت کنترلی در شهرها و روستاهای استان، به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از تشکیل گشت کنترلی با همکاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سراسر استان، خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، جلسه کارگروه هماهنگی برخورد با تخلفات ساختمانی استان باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیران […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از تشکیل گشت کنترلی با همکاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سراسر استان، خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، جلسه کارگروه هماهنگی برخورد با تخلفات ساختمانی استان باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیران مرتبط در قوه مجریه و قضاییه استان، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و … تشکیل شد.

در حاشیه این نشست دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بیان کرد: در این جلسه مقرر شد گشت کنترلی با همکاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ایجاد و از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری شود.

وی ادامه داد: همچنین احکام قطعی (در حوزه تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز) با هماهنگی میان دستگاهها و با حضور فرماندار شهرستان مربوطه، فرمانده انتظامی و دادستان اجرایی می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افزود: سایر احکام غیرقطعی نیز مورد رسیدگی قرار خواهند گرفت.

دکتر زینلیان اظهار کرد: ضمناً مقرر شد کلیه انشعابات خلاف قانون (برق و آب) ساخت و سازهای غیرمجاز صورت گرفته در سالهای اخیر در اسرع وقت جمع‌آوری شوند.

وی متذکر شد: طبق مصوبات این جلسه، دادستان استان به منظور ایجاد وحدت رویه مناسب در مراجع قضایی، پیگیری‌های لازم را به عمل خواهد آورد.

وی عنوان کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان نیز پهنه‌های مناسبی را برای رفع نیاز باغ ویلا در سطح استان پیش بینی خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: برای بازگرداندن زمین‌های کشاورزی به حالت اول نیز اداره کل جهاد کشاورزی استان پیگیری و پیشنهادات خود را ارائه کند.

وی افزود: همچنین ساماندهی صنف املاک ساختمان نیز توسط پلیس اماکن پیگیری خواهد شد.

مطالب مشابه

دیدار شهردار بیده، رئیس شورای شهرستان و معاونت آموزش و پرورش شهرستان سمیرم با دانش آموزان مدرسه استثنایی شهر بیده

۱۸ آذر ۱۴۰۲

اطلاعیه قابل توجه کشاورزان گرامی شهرستان سمیرم: به اطلاع می‌رساند با توجه به این‌که آخرین مهلت بیمه زراعت (گندم و جو) تا پایان آذرماه می‌باشد لطفاً نسبت به بیمه محصولات خود در فرصت محدود باقیمانده اقدام نمائید. لازم به ذکر است تنها چتر حمایتی دولت در صورت وقوع خسارت به محصولات کشاورزی در اثر حوادث […]

۱۸ آذر ۱۴۰۲

جلسه تسهیل گری مسکن محرومین به ریاست آقایی رئیس اداره بنیاد مسکن و با حضور کارشناسان بسیج سازندگی، بنیاد مسکن، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد علوی در دفتر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سمیرم برگزار شد‌.

۱۸ آذر ۱۴۰۲

چهارمین جلسه شورای هیأت مذهبی شهرستان سمیرم با موضوع ایام فاطمیه و جلسه ویژه رؤسای هیأت مذهبی در حسینیه امام خمینی سمیرم برگزار شد.  

۱۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =