تشکر وزیر کشور از همراهی گسترده اصناف در اجرای محدودیت های پیک پنجم کرونا/ رحمانی فضلی: همکاری اصناف شایسته تقدیر ویژه است ‌‍‍

وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با قدردانی از جامعه بزرگ اصناف کشور در اجرای گسترده محدودیت‌های پیک پنجم کرونا گفت: اصناف در طی دوره هجده ماه گذشته خسارت زیادی متحمل شدند و علی‌رغم شرایط نامطلوب اقتصادی و زیان های وارده به کسب و کارها، همکاری گسترده و شایسته‌ای را […]

وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با قدردانی از جامعه بزرگ اصناف کشور در اجرای گسترده محدودیت‌های پیک پنجم کرونا گفت: اصناف در طی دوره هجده ماه گذشته خسارت زیادی متحمل شدند و علی‌رغم شرایط نامطلوب اقتصادی و زیان های وارده به کسب و کارها، همکاری گسترده و شایسته‌ای را در تعطیلی های گریز ناپذیر بخصوص در اجرای تعطیلی های پیک پنجم کرونا داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر رحمانی فضلی اظهار کرد: گروه زیادی از اصناف و بازاریان از ابتدای شیوع بیماری کرونا بیشتر از هر قشر دیگری در مصاف با بیماری کرونا زیان دیده و متضرر شدند .اگرچه تمهیدات و کمک هایی که از دولت انتظار داشتند به جهت محدودیت منابع و تحریم‌های اقتصادی تا‌کنون به وجه قابل قبولی حاصل نشده است، با این‌حال در راستای ایفای تعهدات قانونی و بعلاوه مسئولیت اجتماعی، همواره در رعایت پروتکل‌ها بهداشتی و اجرای دستورالعمل ها، همکاری در روند تولید ماسک، تهیه کپسول‌های اکسیژن و اکسیژن سازخانگی در مشارکت با پویش نذر نفس و تهیه بسته‌های معیشتی در کمک‌های مومنانه، اقدامات بسیار مهم و بسزایی داشتند که نشان از  موقع شناسی و مردم داری قاطبه اعضای جامعه صنوف ایران است.

وی افزود: ورود به مرحله جدیدی از شیوع بیماری از گونه کرونا دلتا که با تلفات زیادی همراه شده، بسیار نگران کننده است و اصناف با وجود رکود بازار، عزم جمعی و مشارکت لازم را در تعطیلی کسب و کار و بازارها داشتند و با شروع محدودیت ها از روز ۲۵ مرداد ماه پای کار آمدند و اکثریت گروه های شغلی مد نظر مصوبات، تعطیل شدند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد:  دولت نیز در تلاش است به میزان توانایی که دارد حمایت های لازم را در جهت جبران بخشی از خسارتهای گسترده وارده در قالب الگوی جدیدی مشابه بسته حمایتی پیشنهاد شده توسط اتاق اصناف ایران داشته باشد تا از این طریق بخشی از آسیب‌ها و صدماتی که به واسطه بیماری کرونا به اصناف کشور وارد شده است جبران گردد.

وی تصریح کرد: لازم است از تلاش ها و پیگیریهای اتاق اصناف ایران که در این مدت مدیریت و همراهی خوبی در کاهش خسارتهای وارده به جامعه و نیز اصناف داشتند و همچنین تلاش های تمامی مدیران و بازرسان صنفی اتاقها و اتحادیه های صنفی سراسر کشورکه فعالانه بازار را  رصد کرده و ضمن مدیریت زنجیره تامین و توزیع کالا و خدمات، منصفانه ملاحظه سلامت و نیازمندیهای مردم را در اولویت قرار دادند تقدیر شود. اینجانب از سوی دولت صمیمانه ترین قدردانی را از خانواده بزرگ اصناف ابراز داشته و آرزوی سلامتی، بهروزی ،برکت و رونق درکسب و کار برای این عزیزان شریف را دارم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

حذف مهر انتخابات از شناسنامه براساس قانون جدید انتخابات، رأی دهندگان با مدارک هویتی: ۱. شناسنامه ۲. کارت ملی ۳. کارت پایان خدمت ۴. گواهینامه ۵. گذرنامه می توانند رأی دهند و مهر کردن شناسنامه حذف شده است

۱ اسفند ۱۴۰۲

سخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند صلاحیت ۷۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس تایید شد.  

۱ اسفند ۱۴۰۲

مرحله دوم آمادگی دفاعی مدارس پسرانه شهرستان به صورت متمرکز و با اجرای نمایشگاه تسلیحات و ادوات نظامی ،برنامه شبیه ساز تیراندازی و کلاس های جنگ نرم و … در ناحیه سمیرم به مدت سه روز اجرا خواهد شد.

۱ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت در پیامی هفته سربازان گمنام را تبریک گفت. بسمه تعالی سربازان گمنام امام زمان موجب سربلندی مردم ایرانند. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تامین امنیت عمومی، حفاظت و حراست از کیان نظام اسلامی و پاسداری از ارزشهای ناب اسلامی و انقلابی بر عهده کسانی است که در اوج […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =