تامین زمین برای ساخت ۶۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن شهرستان سمیرم

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت:تا کنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن شهرستان سمیرم تایید نهایی شده اند. علیرضا قاری‌قرآن افزود: بیش از چهار هزار نفر برای طرح نهضت ملی مسکن شهرستان سمیرم ثبت نام کردند، که بیش از سه هزار نفر آنان حائز شرایط اولیه […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت:تا کنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن شهرستان سمیرم تایید نهایی شده اند.
علیرضا قاری‌قرآن افزود: بیش از چهار هزار نفر برای طرح نهضت ملی مسکن شهرستان سمیرم ثبت نام کردند، که بیش از سه هزار نفر آنان حائز شرایط اولیه بوده‌اند و تا کنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر تایید نهایی شده اند.
وی گفت: تا کنون زمین به ۲۰ نفر از متقاضیان تایید نهایی شده در شهر سمیرم واگذار شده و روند اجرای طرح نیز در مرحله سفت کاری قرار دارد.
قاری‌قرآن گفت: از شش شهرِ شهرستان سمیرم، بیشترین ثبت‌نامی‌های نهضت ملی مسکن برای دو شهرِ سمیرم با تعداد ثبت نامی بیش از دو هزار و ۷۰۰ نفر و حنا با افزون بر ۷۹۰ نفر ثبت نامی بوده است.

مطالب مشابه

در راستای اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها، دوره آموزشی مهارتی اصول کشاورزی حفاظتی و پرورش گیاهان دارویی با حضور کشاورزان، کارشناسان بیمه و کارشناسان مدیریت در محل مرکز جهاد کشاورزی برگزار گردید. ️در این کلاس مهندس جهانگیری توضیحات جامع و کاملی در رابطه با اصول کشاورزی حفاظتی(تناوب زراعی، مدیریت بقایا به عنوان پوشش دائمی […]

۷ آذر ۱۴۰۲

با حضور فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سمیرم جناب سرهنگ اسماعیلی و جناب سروان قائم مقامی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه شهید دستغیب برگزار شد. در این مراسم از زحمات سه ساله برادر داودی تقدیر و برادر بسیجی محمد آقائیان به عنوان فرمانده جدید پایگاه معارفه […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  دوره آموزش امداد و نجات پرسنل شهرداری، آتش نشانی و جمعی از داوطلبین در ساختمان آتش نشانی شهر حنا برگزار شد. این برنامه با مشارکت شهرداری حنا و هلال احمر شهرستان سمیرم اجرا شد.

۷ آذر ۱۴۰۲

سومین دوره آموزشی مداحی در شهرستان سمیرم با حضور اساتید شهرستان و استان محل ثبت نام: اداره تبلیغات اسلامی سمیرم  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هشت =