برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد

به گزارش روابط عمومی فرمنداری سمیرم، کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با حضور دکتر ابراهیمی مشاور امور علمی،پژوهشی و آموزشی اداره کل بهزیستی استان اصفهان برگزار شد. این کارگاه آموزشی ویژه مدیران، مربیان پرورشی، مشاورین و رابطین سلامت مدارس شهرستان سمیرم در محل سالن اجتماعات اداره بهزیستی برگزار گردید. فرماندار و معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی […]

به گزارش روابط عمومی فرمنداری سمیرم، کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با حضور دکتر ابراهیمی مشاور امور علمی،پژوهشی و آموزشی اداره کل بهزیستی استان اصفهان برگزار شد.

این کارگاه آموزشی ویژه مدیران، مربیان پرورشی، مشاورین و رابطین سلامت مدارس شهرستان سمیرم در محل سالن اجتماعات اداره بهزیستی برگزار گردید.

فرماندار و معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی عمرانی فرمانداری سمیرم نیز ضمن حضور در این کارگاه از تعامل بهزیستی جهت برگزاری جلسات و آگاهی بخشی تقدیر کرد و برگزاری آن را نیازی مبرم در جامعه‌ی امروز دانست .

مطالب مشابه

حذف مهر انتخابات از شناسنامه براساس قانون جدید انتخابات، رأی دهندگان با مدارک هویتی: ۱. شناسنامه ۲. کارت ملی ۳. کارت پایان خدمت ۴. گواهینامه ۵. گذرنامه می توانند رأی دهند و مهر کردن شناسنامه حذف شده است

۱ اسفند ۱۴۰۲

سخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند صلاحیت ۷۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس تایید شد.  

۱ اسفند ۱۴۰۲

مرحله دوم آمادگی دفاعی مدارس پسرانه شهرستان به صورت متمرکز و با اجرای نمایشگاه تسلیحات و ادوات نظامی ،برنامه شبیه ساز تیراندازی و کلاس های جنگ نرم و … در ناحیه سمیرم به مدت سه روز اجرا خواهد شد.

۱ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت در پیامی هفته سربازان گمنام را تبریک گفت. بسمه تعالی سربازان گمنام امام زمان موجب سربلندی مردم ایرانند. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تامین امنیت عمومی، حفاظت و حراست از کیان نظام اسلامی و پاسداری از ارزشهای ناب اسلامی و انقلابی بر عهده کسانی است که در اوج […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + ده =