بازدید کارشناس خبره قنوات استان از دو رشته قنات له باقر خان و قاسم چمنی و شیروانی له جارویی بخش مرکزی شهرستان سمیرم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم به نقل از اداره آب و خاک امور فنی و مهندسی مدیریت جهادکشاورزی، روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ کارشناس این اداره به همراه کارشناس خبره قنوات و همچنین پیمانکار اجرایی از قنوات سلطانی و فاطمی له باقر خان و همچنین قاسم چمنی و شیروانی له جارویی بازدید به عمل اوردند […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم به نقل از اداره آب و خاک امور فنی و مهندسی مدیریت جهادکشاورزی، روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ کارشناس این اداره به همراه کارشناس خبره قنوات و همچنین پیمانکار اجرایی از قنوات سلطانی و فاطمی له باقر خان و همچنین قاسم چمنی و شیروانی له جارویی بازدید به عمل اوردند .

در این بازدید پس از بررسی دستور کار لازم جهت شروع عملیات اجرایی قنات فاطمی له باقر خان به پیمانکار ابلاغ گردید و همچنین در بازدید از قنوات قاسم چمنی و شیروانی پس از بررسی عملیات انجام شده، مقرر گردید پبمانکار نسبت به تکمیل پروژه اقدام نماید.

لازم به ذکر است که مرمت و بازسازی این قنوات که در اثر بارندگی و جاری شدن سیل دچار خسارت شده اند از محل اعتبارات مدیریت بحران تامین اعتبار شده است.

مطالب مشابه

حذف مهر انتخابات از شناسنامه براساس قانون جدید انتخابات، رأی دهندگان با مدارک هویتی: ۱. شناسنامه ۲. کارت ملی ۳. کارت پایان خدمت ۴. گواهینامه ۵. گذرنامه می توانند رأی دهند و مهر کردن شناسنامه حذف شده است

۱ اسفند ۱۴۰۲

سخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند صلاحیت ۷۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس تایید شد.  

۱ اسفند ۱۴۰۲

مرحله دوم آمادگی دفاعی مدارس پسرانه شهرستان به صورت متمرکز و با اجرای نمایشگاه تسلیحات و ادوات نظامی ،برنامه شبیه ساز تیراندازی و کلاس های جنگ نرم و … در ناحیه سمیرم به مدت سه روز اجرا خواهد شد.

۱ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم، اصغر هدایت در پیامی هفته سربازان گمنام را تبریک گفت. بسمه تعالی سربازان گمنام امام زمان موجب سربلندی مردم ایرانند. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تامین امنیت عمومی، حفاظت و حراست از کیان نظام اسلامی و پاسداری از ارزشهای ناب اسلامی و انقلابی بر عهده کسانی است که در اوج […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =