بازدید فرماندار از موزه تاریخی شهر سمیرم

🔹فرماندار شهرستان سمیرم: 🔹به هر گردشگر به عنوان یک سفیر نگاه کنید تا رونق صنعت گردشگری پیش از پیش در این شهرستان گسترش پیدا کند که خود باعث اشتغال، رونق کسب و کار و به طبع افزایش رفاهیات مردم را در پی خواهد داشت. 🔹اصغر هدایت در بازدید از موزه تاریخی شهر سمیرم گفت: گردشگری […]


🔹فرماندار شهرستان سمیرم:

🔹به هر گردشگر به عنوان یک سفیر نگاه کنید تا رونق صنعت گردشگری پیش از پیش در این شهرستان گسترش پیدا کند که خود باعث اشتغال، رونق کسب و کار و به طبع افزایش رفاهیات مردم را در پی خواهد داشت.

🔹اصغر هدایت در بازدید از موزه تاریخی شهر سمیرم گفت: گردشگری در دنیا به عنوان یک صنعت شناخته می شود و از تلاش‌های رئیس ، کارکنان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سمیرم در این زمینه قدردانی نمودند.

🔹در این بازدید، سلیمانیان رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رشیدی کارشناس ارشد میراث توضیحات مبسوطی پیرامون اشیاء داخل موزه ارائه نمودند.

🔹از مهمترین مسائل عنوان شده در این بازدید اثبات بیش از هفت هزار ساله بودن سابقه تاریخی شهر سمیرم و مرکز داد و ستد بودن این شهر در زمان ساسانیان مطرح گردید.

مطالب مشابه

ورود پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام به منطقه وردشت.

۱۸ آذر ۱۴۰۲

دیدار شهردار بیده، رئیس شورای شهرستان و معاونت آموزش و پرورش شهرستان سمیرم با دانش آموزان مدرسه استثنایی شهر بیده

۱۸ آذر ۱۴۰۲

اطلاعیه قابل توجه کشاورزان گرامی شهرستان سمیرم: به اطلاع می‌رساند با توجه به این‌که آخرین مهلت بیمه زراعت (گندم و جو) تا پایان آذرماه می‌باشد لطفاً نسبت به بیمه محصولات خود در فرصت محدود باقیمانده اقدام نمائید. لازم به ذکر است تنها چتر حمایتی دولت در صورت وقوع خسارت به محصولات کشاورزی در اثر حوادث […]

۱۸ آذر ۱۴۰۲

جلسه تسهیل گری مسکن محرومین به ریاست آقایی رئیس اداره بنیاد مسکن و با حضور کارشناسان بسیج سازندگی، بنیاد مسکن، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد علوی در دفتر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سمیرم برگزار شد‌.

۱۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 12 =